Укркомпозит
Укркомпозит

Реалізація

Наші фахівці мають всі необхідні навички для реалізації найскладніших проектів. Побудувавши аквапарк в смт. Східниця з найдовшими (230 м / пог.) і найвищими (24 м висота стартового майданчика) водними гірками в Україні, ми з упевненістю можемо говорити про те, що ми кращі.

Аквапарк – комплекс, в якому є багато водних атракціонів. Це  водні гірки, басейни  з фонтанами та аквазони. Більшість аквапарків розташовані на відкритому повітрі, зазвичай у курортній місцевості, проте існують вони і в закритих приміщеннях.

Що ви отримуєте, замовляючи водні атракціони для аквапарку

Кожен власник мріє отримати яскравий і оригінальний розважальний водний комплекс, який приносить дохід та подобається відвідувачам. Багаторічний досвід роботи в цій сфері дозволяє надати проекти на різний рівень бюджету: від невеликих дитячих гірок до гігантських комплексів.

Перед початком будівництва аквапарку важливо врахувати усі нюанси та складності при монтажі атракціонів. Компанія «УКРКОМПОЗИТ» надає повний спектр послуг від розробки концепції атракціонів до реалізації проекту:

  • Розробка 3D-моделі: Надаємо візуалізацію майбутнього проекту, підбираємо оптимальні атракціони, кольорові рішення та враховуємо наявність світлових ефектів.
  • Виготовляємо склопластикові секції та металоконструкції.
  • Монтажні роботи: доставляємо та монтуємо атракціони. Перевіряємо обладнання перед відкриттям.

Аквапарк - центр тяжіння клієнтів

Аквапарки займають одне з перших місць за кількістю відвідувань у розрахунку на квадратний метр робочої площі. Середнє завантаження аквапарків у Європі складає біля 80%.

На відміну від звичайних басейнів, аквапарки є більш привабливими для розваг та сімейного відпочинку. За рахунок комбінації різноманітних елементів парку розваг, дитячих ігрових майданчиків, водних гірок і атракціонів, аквапарки формують більшу пропозицію. Для дітей створюють зони з дрібними басейнами, невеликими дитячими гірками, інтерактивними фонтанами.

Аквапарки пропонують багато опцій різним віковим групам відвідувачів, з можливістю пасивного і активного відпочинку.

Готові рішення

Серед наших робіт на сайті Ви знайдете безліч готових рішень. За 10 років роботи ми побудували криті та відкриті аквапарки, атракціони для дитячих аквазон, водні гірки для готелів.  Будь-який комплекс, з представлених на сайті, змінюється  в залежності від особливостей місця розташування.

Замовляючи водні атракціони виробництва УКРКОМПОЗИТ Ви отримаєте сервіс на високому рівні, безкоштовну консультацію спеціалістів, повний комплекс послуг та супровідну документацію.