Укркомпозит
Укркомпозит

Реалізація

Наші фахівці мають всі необхідні навички для реалізації найскладніших проектів. Побудувавши аквапарк в смт. Східниця з найдовшими (230 м / пог.) і найвищими (24 м висота стартового майданчика) водними гірками в Україні, ми з упевненістю можемо говорити про те, що ми кращі.

Будівництво аквапарків

Якщо розглядати аквапарк не з боку відвідувача, а як майбутній власник, то він презентується в якості дуже прибуткового і перспективного бізнесу. Подібний інвестиційний проект може принести вам хороший прибуток, якщо ще з самого початку правильно підійти до питань планування та реалізації проекту.

Само по собі будівництво аквапарку - процес досить простий. Однак в робочих моментах завжди передують питання проектування і розробки макетів, підбору водних атракціонів і багато інших технічних моментів.

Правильно позначивши для себе мету і майбутні розміри проекту, ви зможете дізнатися приблизну вартість будівництва аквапарку. Звернувшись за допомогою до нас, ця цифра приємно порадує ваш бюджет. Наш багаторічний досвід в даній сфері дозволяє максимально економно і ефективно розпоряджатися використовуваними ресурсами. В кінцевому підсумку будівництво аквапарків стане для вас простим і доступним, а результат реалізації проекту приємно здивує своєю продуманістю, ефективністю і якістю виконання.

Що включає в себе процес будівництва аквапарків

Успіх будівництва аквапарку буде повністю залежати від того, наскільки правильно і органічно буде організовано обслуговування його відвідувачів. Тому, продумуючи бізнес план будівництва аквапарку, особливу увагу варто приділяти технічним моментам проектування:

  • організації комплексного простору;
  • максимальніcть відвідувальної наповнюваності і прохідності;
  • цінової доступності послуг для обраної геолокації і місцевості;
  • гігієнічним станом води.

Наша команда професіоналів враховує не тільки вищевказані моменти, плануючи зводити аквапарк. Будівництво, відповідно, на цьому не завершується, так як ми враховуємо також і мікроклімат, приблизні терміни окупності проекту і багато іншого.

Ми готові побудувати для вас ідеальний аквапарк під ключ. Ціна і окупність такого проекту приємно порадує вас своєю лояльністю і доступністю. При цьому ми готові супроводжувати будівництво на всіх його етапах - починаючи від планування і закінчуючи подальшим технічним обслуговуванням вже встановлених водних атракціонів.

Ваші ідеї - наша реалізація

Фахівці нашої компанії володіють величезною кількістю практичного досвіду за плечима. Це дозволяє нам реалізовувати навіть найскладніші і неймовірні ідеї. Ми можемо виконати будь-який проект критого аквапарку, створити максимально довгі (230 м / пог.) і неймовірно високі (24 м - висота стартового майданчика) водні гірки, яким не буде рівних в Україні.

При створенні нового аквапарку ми завжди розцінюємо його як багатофункціонального комплексу для активного проведення часу. Тому ми постійно вдосконалюємось, виводимо будівництво аквапарків на якісно новий, сучасний рівень.

Для цього наша команда розробить для вас індивідуальний і унікальний у всіх сенсах проект аквапарку. Ми враховуємо всі можливі ризики і небезпеки. Ми використовуємо тільки якісну сировину і будівельні матеріали для водних гірок і комплектуючих. В майбутньому це позбавить вас від непередбачених неприємностей і турбот.