Всі батьки вважають за потрібне фізично розвивати свою дитину. Одним з оптимальних рішень стане монтаж домашнього скалодрома. Це унікальний спортивний комплекс, що допомагає розвиватися як фізично, так й емоційно. Дитячий скалодром дозволяє зміцнити м'язи, кістки та суглоби, покращити мислення дитини. Спортивні заняття на подібному домашньому приладі підвищують витривалість, покращують роботу дихальної системи, дозволяють отримати емоційну розрядку. Щоб змонтувати скалодром, знадобиться певна кількість зачепів.

Як обрати дитячі зачепи для скелелазіння?

Серед пропозицій спеціалізованих магазинів можна обрати зачепи для занять скелелазінням. В компанії “УКРКОМПОЗИТ” представлено безліч товарів для монтажу спортивної зони. Зачепи для дитячого скалодрома повинні бути безпечними, а форма — зручною. Кожен фрагмент повністю вміщується в долоню дитини. Кути обов'язково мають бути м'якими, виступи — округлими.

Які форми небезпечні?

Є кілька ознак небезпечних зачепів. Це форми, призначені для скелелазних занять дорослих людей. Для дітей не варто купувати такі види:

  • дрібні;
  • з гострими краями.

Ці зачепи можуть травмувати пальці та руки. Це компоненти скалодрома для дорослих, підготовлених спортсменів. Якщо планується зробити зону для скелелазіння дітей, подібні зачепи не використовують.

Що обрати для дітей?

Зачепи імітують форму натурального каменю, скельних порід. Але для дітей не обов'язково використовувати подібні рельєфи. Для юних спортсменів-початківців випускають спеціальні компоненти зони скелелазіння, які можуть мати вигляд комах, фруктів, овочів.

Дитячий скалодром не повинен бути надто різноманітним. Тут можна використовувати більше ручок. Найбільші компоненти монтують вгорі, щоб дитина розуміла, де знаходиться головна мета.

Матеріал

Перш ніж замовляти доставку зачепів для скелелазіння, потрібно дізнатися, з якого матеріалу вони виготовлені. Це визначає довговічність і комфорт при експлуатації. Виробник “УКРКОМПОЗИТ” використовує наступні матеріали:

  • поліефірна смола;
  • кварцовий пісок.

Поліефірна смола — це безпечний нетоксичний матеріал. Кварцовий пісок — один з найміцніших видів сировини. Зачеп має однорідний колір по всій товщині матеріалу, не вицвітає та не вимивається.

Скільки потрібно зачепів?

Кількість зачепів визначається на квадратний метр стіни. При цьому враховується вік дитини. Мінімальна кількість розраховується так:

  • для дітлахів від 2 до 4 років – 9-10 шт./м²;
  • від 4 до 7 років – 6-8 шт./м²;
  • від 7 до 12 років – 5-7 шт./м².

Наприклад, зона скелелазіння з площею 8 м² призначена для дитини віком 3 роки. В цьому випадку мінімальна кількість зачепів – 72 шт. Цієї кількості може бути недостатньо. Тому бажано купити від 80 зачепів.

Як часто міняти зачепи?

Малюк поступово освоює заняття зі скелелазіння. Він запам'ятовує форму зачепів, прокладає траси по скалодрому. Запам'ятовує ті чи інші шляхи, виробляючи звичку. Поступово дитина втрачає інтерес до подібного заняття, тому що траси стають звичними. Щоб цього не сталося, потрібно міняти зачепи.

Щоб скалодром був постійно цікавим для дитини, бажано купити на 25-30% більше компонентів. Через декілька місяців, коли малюк повністю освоїть звичну трасу, можна буде поміняти зачепи. Розташування виступів рекомендується міняти, як тільки дитина звикне до конфігурації скалодрома.

Заміна при дорослішанні

Коли дитина стає дорослішою, скалодром потрібно підлаштовувати під особливості її фізіології. В іншому випадку малюк може травмуватися чи не зможе пробиратися по трасі. Зміни проводять з такою періодичністю:

  • до 4 років створюють зону для скелелазіння, яка включає 5% великих і 95% маленьких компонентів;
  • з 4 до 7 років великих зачепів стає більше — до 20%, а решта – маленькі форми;
  • з 7 до 12 років можна використовувати великі і дрібні елементи в рівних пропорціях.

При виборі враховують, що перераховані форми повинні бути призначені для дитячого скалодрома. Навіть великі приладдя мусять бути зручними, безпечними для малечі. Дрібні елементи є зручнішими для дітей.

Замовляйте надійні зачепи для скалодрома з доставкою в компанії “УКРКОМПОЗИТ”. Поставити питання щодо продукції можна по телефону або в онлайн-чаті.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.