ДИЗАЙН · ВІЗУАЛІЗАЦІЯ · СВІТЛОВІ ЕФЕКТИ На етапі створення візуалізації необхідно врахувати усі побажання щодо дизайну комплексу. В свою чергу ми можемо запропонувати: нанесення логотипу, підбір кольорової гами, нанесення геометричних фігур, тематичних зображень (рибки, зірочки, та т.д.), світлові ефекти від денного освітлення Для того, щоб уся композиція виглядала доречно, а менеджер міг точно прорахувати вартість проекту, наші проектувальники підготують для Вас 3D-візуалізацію майбутнього проекту. Ми розуміємо, наскільки важливо для Вас забезпечити повторне відвідування вашого парку або комплексу. Бюджет проекту, різноманітність аквазон і атракціонів мають вагоме значення при плануванні проекту. Компанія УКРКОМПОЗИТ розробляє атракціони різного рівня складності, підбирає оптимальний варіант для кожної вікової групи, що забезпечує окупність проекту вже в перший рік роботи.
ПРОЕКТУВАННЯ Послуги проектування включать в себе розробку склопластикових конструкцій, металоконструкцій, розміщення стартових майданчиків та опорних систем. Незалежно від розміру проекту, будь-то маленька аквазона або комплекс водних гірок, наш підхід до роботи гарантує виконання робіт в зазначені терміни.
ВИРОБНИЦТВО У виробництві водних атракціонів і комплектуючих для дитячих ігрових майданчиків ми використовуємо технологію RTM і контактне формування. Контактне формування - це спосіб отримання полімерних композитних гірок, який застосовується для виготовлення їх секцій. Контактне формування виробів у відкритих формах здійснюють в основному двома методами - ручним укладанням і напиленням. Поєднуючи поліефірні смоли з армуючим матеріалом, ми отримуємо деталь з ідеальними вигинами і геометрією. Секція покривається Gelcoat ISO NPG, що робить виріб міцним, довговічним і хімо- та лугостійким. Технологія RTM – метод інжекції ненасиченої поліефірної смоли в закриту форму. За даною технологією скловолокно розкроюють і викладають на пофарбовану Gelcoat ISO NPG матрицю. До матриці спеціальними зажимами кріпиться пуансон. За допомогою спеціального обладнання смолу вводять в матрицю під необхідним тиском. В кінцевому результаті ми отримуємо деталь з двостороннім глянцем.
ПОПЕРЕДНЯ ЗБІРКА У нашій роботі дуже важливо дотримуватись технології виробництва та виданої специфікації комплексу. Саме тому, на кожному етапі закріплена відповідальна особа. Перш ніж атракціони відвантажать до замовника, ми проводимо попередню збірку комплексу на своїй території. Цей процес потрібен для того, аби робота була виконана якісно як технічно, так і візуально.
МОНТАЖНІ РОБОТИ Монтаж усіх атракціонів проходить під керівництвом менеджера-проекту та керівника монтажної бригади компанії УКРКОМПОЗИТ. За 10 років роботи ми виконали монтаж проектів різної складності. Своєчасна доставка секцій та металоконструкцій, коректні схеми збірки та досвідчена команда - це гарантія швидкої реалізації проекту з високою якістю.
ГАРАНТІЙНЕ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ На усі водні атракціони нашого виробництва діє гарантія 1 рік. Далі ми можемо надати послуги післягарантійного обслуговування, а саме: перевірка атракціонів перед відкриттям сезону, полірування секцій, ремонт у разі потреби, заміна деталей і т.д. Своєчасне обслуговування атракціонів продовжує їх термін служби. Ми можемо запропонувати: профілактичні роботи, сервісне обслуговування, ремонт склопластикових секцій, заміна деталей і полірування поверхонь.