Аквапарк є місцем, де люди відпочивають, отримують яскраві враження. Щоб часу на водних атракціонах було приємним і незабутнім, при конструюванні об'єкта пріоритетна мета – його безпеку. Важливо виключити навіть мінімальний ризик отримання травм або виникнення інших позаштатних ситуацій при експлуатації аквапарку. Надійне обладнання проектує і монтує наша компанія «УКРКОМПОЗИТ». Ми виконаємо при необхідності обслуговування і ремонт атракціонів.

Вік

При розробці гірок конструктори враховують межі зростання і ваги відвідувачів атракціону. По техніці безпеки не дозволяється виконувати спуск, якщо параметри людини не відповідають встановленим вимогам. Якщо вага занадто великий, це може зламати обладнання. Занадто легкий відвідувач атракціону може перевернутися, що призведе до травм. Тому передбачаються 2 зони відповідно до віку відвідувачів:

 • Для дітей. Гірки в цій частині невеликі. малюкам тут безпечно кататися. Обов'язкова вимога перебування навіть на дитячому частини аквапарку - присутність батьків або повнолітніх супроводжуючих. Дорослі повинні наглядати за дітьми, щоб забезпечити безпеку на воді.
 • Для дорослих. На вході кожної гірки повинна бути інформація про те, на яку вагу і зріст розрахований водний атракціон.

При відвідуванні водного комплексу люди повинні чітко слідувати правилам поведінки.

Матеріали

Щоб відвідування аквапарку було максимально безпечним для відвідувачів, при виготовленні гірок та інших елементів комплексу наша компанія використовує спеціальні матеріали. Це високоміцний склопластик, що відрізняється рядом позитивних якостей:

 • поліефірні смоли поєднуються з армуванням, що дозволяє створити міцні конструкції;
 • забезпечуються ідеальна геометрія, будь-які вигини полотна;
 • матеріал не боїться при використанні впливу води, лугів, хімічних речовин;
 • витримує перепади температури, може експлуатуватися під відкритим небом;
 • відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Відвідування аквапарку, виготовленого нашою компанією, буде безпечним і приємним. Ми підготуємо проект належним чином, узгодимо всі деталі. При виготовленні атракціонів враховуємо суворі заходи безпеки.

Обслуговування

Послуги з обслуговування можна замовити в нашій компанії. сервіс включає комплекс наступних дій:

 • Огляд і оцінка стану поверхонь. Згодом матеріали зношуються, деякі секції можуть зажадати заміни. Технічне обслуговування потрібно проводити швидше, якщо гірки експлуатувалися неправильно.
 • Оцінка обладнання, що знаходиться на території. Насоси, інші електричні прилади потребують діагностики та при необхідності - в ремонті.
 • сервісне обслуговування приводу конвеєра або інших автоматизованих систем, які передбачені на атракціонах.
 • Оцінка стану, ремонт сходів, прогінних маршів, опорних конструкцій, декоративних деталей, передбачених на гірці.

Користування аквапарком буде максимально безпечним, якщо проводити своєчасне обслуговування. Якщо власники парку водних атракціонів ігнорують цю вимогу, можуть виникнути серйозні проблеми.

Щоденне обслуговування

Крім планових профілактичних і ремонтних робіт, співробітники аквапарку повинні виконувати щоденні перевірки стану обладнання та конструкцій. Це важливе завдання, якої не можна нехтувати. Щоденні огляди дозволяють своєчасно виявити навіть невеликі зміни, що гарантує високу безпеку.

При виникненні необхідності виконати ремонт або сервісне обслуговування, зверніться до співробітників нашої компанії. У нас є необхідне обладнання. Досвід співробітників складає більше 10 років в напрямках виготовлення і сервісу водних гірок. Порушення можуть проявитися протягом одного дня (наприклад, при неправильній експлуатації конструкції). Тому важливо проводити огляди з встановленої регулярністю. Ми виконаємо необхідні роботи швидко відповідно до стандартів безпеки.

Наші переваги

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» виготовить, змонтує, виконає техобслуговування водних гірок будь-якої складності. Наші плюси полягають у наступному:

 • Власне виробництво.
 • Основний кадровий склад працює в компанії більше 10 років.
 • Спеціальний підхід.
 • Спеціалізуємося на виготовленні виробів зі склопластику.
 • Виконуємо роботи у встановлені терміни.
 • Ціна послуг нижче середньоринкового рівня.

Отримати консультацію можна за телефоном або в онлайн-чаті. Зателефонуйте нам особисто або замовте зворотний дзвінок. Надсилати заявки ви також можете на електронну пошту.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.