Дитяча гірка повинна бути безпечною і практичною. Якщо вибір зроблений правильно, малюк буде проводити багато часу в ігровій зоні. Встановити гірку можна на приватній ділянці або на громадському дитячому майданчику. Є кілька чинників, які потрібно врахувати при виборі. Деякі покупці прагнуть вибрати подібну споруду недорого, для інших важливі конфігурація і розмір споруди. На які особливості конструкцій для ігрової зони потрібно звернути увагу, розглянемо далі.

Основні критерії вибору

Обов'язковим атрибутом дитячого майданчику є гірка. У компанії «УКРКОМПОЗІТ» можна замовити модель для різних умов експлуатації. Купити представлену конструкцію потрібно для того, щоб забезпечити місце для веселих ігор. Діти під час гри добре розвиваються фізично та інтелектуально, тому обов'язково потрібно облаштовувати майданчики для активних ігор.

Вибирати місце для ігор дітям потрібно уважно. Від цього залежать безпека малюків, довговічність окремих компонентів і всього комплексу. Перш ніж оформити замовлення в інтернет-магазині, необхідно враховувати такі основні фактори:

  • Матеріал. випускаються різні види комплексів, виготовлені з штучних або природних матеріалів. переважно встановлювати пластикові моделі. Матеріал повинен бути високоякісним, довговічним, стійким до несприятливих впливів.
  • Місце монтажу. Ігровий комплекс монтують біля приватного котеджу або на дачі. Для приватного застосування потрібно купувати невеликі і середні за розміром моделі. Для ділянки біля багатоквартирного будинку, парків випускаються багатокомпонентні комплекси великого розміру.
  • Можливість демонтажу. В каталозі представлені стаціонарні і розбірні моделі. Якщо ігровий комплекс використовується тільки в теплий період, дитячий майданчик може бути демонтований і відправлений на зберігання. У парках, на громадських майданчиках ігровий комплекс зазвичай монтують стаціонарно.
  • Навантаження. Виробник вказує граничне навантаження, яке витримує зібрана гірка. перед оформленням доставки потрібно врахувати, скільки дітей буде одночасно тут грати.

Є й інші параметри, які потрібно взяти до уваги при виборі відповідного типу гірки. Важливо враховувати дизайн, наявність додаткових елементів. Замовляючи недорогі конструкції, важливо перевірити міцність кожного компонента.

Різновиди

В продажу представлено багато типів спусків. При виборі висоти і конфігурації ігрового комплексу враховують вік малюка, його вміння і темперамент. Якщо будуть грати діти різного віку, має бути передбачено кілька вікових зон.

Зазвичай нахил становить не більше 45 °. В іншому випадку непосида буде з'їжджати з гірки дуже швидко. випускаються наступні різновиди спусків:

  • Одинарний. Спуск підходить для невеликої і просторою майданчиків. Це класична конструкція, яку частіше за інших можна побачити на ігровий території. Підходить для комплексу з незначною і середнім навантаженням.
  • Подвійний, потрійний. Виглядає оригінально, дозволяє одночасно кататися відразу декільком дітям. Це рішення підходить для громадських ігрових зон, де грає багато малюків.
  • Прямий. Зазвичай прямі різновиди невисокі. Це конструкції, призначені для ігор малюків до 2-3 років.
  • Гвинтовий. Це цікава конструкція, яка не займає багато місця. При цьому спуск досить довгий, але безпечний навіть для маленьких дітей. Тут можуть кататися діти від 1,5 року. Гвинтові форма не дозволяє непосиді сильно розігнатися. Дітки з задоволенням катаються на подібних атракціонах.
  • Хвилеподібні. На спуску може бути одна або кілька плавних ступенів. Але бажано робити не більше однієї хвилі. Представлений тип підійде для дітей від 2 років. Важливо, щоб у малюка була добре розвинена координація.

Висота теж буває різною. Якщо верхня площадка перебуває на висоті 2 м, вибирають гвинтовий або ступінчастий тип. В іншому випадку через сильний розгону малюк може травмуватися. Якщо висота велика, обов'язково потрібні перила, захисні споруди.

Спуски висотою 3 м і більше встановлюють на громадських майданчиках. Внизу обов'язково повинні бути мати. Щоб піднятися на велику висоту, дитина не повинна йти по прямій сходах. Обов'язково повинні бути проміжні майданчики. Високі гори зазвичай встановлюють поруч з лабіринтом або іншими подібними конструкціями. Усі товари сертифіковані, виробляються з безпечних матеріалів.

Місце для розміщення гірки: що потрібно враховувати?

При виборі споруд для ігрової зони враховують, де розташована ділянка, яка у нього площу. Невеликі гвинтові конструкції підійдуть для ігрової зони біля приватного будинку. Якщо простір для установки велике, можна розглянути можливість поставити високу гору з декількома спусками.

Відповідні матеріали

Спуски виготовляють з металу, дерева, пластика. Безпечні конструкції, прості в експлуатації виробляються зі склопластику. Це довговічний матеріал, з якого можна виготовляти прості і складні форми.

Щоб вибрати оптимальний ігровий комплекс, потрібно враховувати перераховані чинники. Це дозволить купити довговічну конструкцію, безпечну для дітей різного віку.

 

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.