Укркомпозит

Зачепи для скелелазіння

Ми виробляємо високоякісні зачепи для скелелазіння тренажерів-скеледромів в оригінальному і цікавому виконанні. Призначена в перші чергу для дітей, наша продукція дозволяє створювати тематичні розважально-розвиваючі зони.

Скелелазні зачепи — це "камінчики" різноманітної форми з композитного матеріалу, які кріпляться до поверхні скеледрому за допомогою болтів. Використання сучасних матеріалів забезпечує їх міцність, надійність та довговічність експлуатації та однорідність кольору. При будівництві траси скелелазіння, важливо обрати правильні зачепи.

Зачепи для скеледрому

Виготовляємо набори   дорослим і дітям, новачкам та професіоналам. 

Маємо в асортименті :

  • великі професіональні комплекти для новачків та професіоналів
  • тематичні дитячі комплекти

Великі комплекти зачепів підходять новачкам та професіоналам. В даному наборі усі вони різної форми та розміру. Така комбінація «деталей» підвищить інтерес до скеледрому та ефективність тренувань.

Як виготовляють і шліфують зачепи

Виготовляються з кварцового піску та поліефірної смоли. Поверхня виробу є ідентичною да натурального піщаника, що забезпечує гарне зчеплення з руками і не травмує шкіру пальців. Поверхня зачепу з часом не стирається. Вироби мають однорідну текстуру та колір, який не вимивається і не тускніє.

Установка зачепів на скеледром

Зачепи виробництва Укркомпозит - універсальні за способом кріплення, тому підходять як для домашнього скеледрому, дитячих скелелазних стінок, так і для великих скелелазних тренажерів. В них є отвір для кріплення болтами, який посилено стальною оцинкованою шайбою з рівномірним розподіленням навантаження.

Придбані скелелазні зачепи   доставляються по всій Україні будь-якою транспортною компанією. 

Пропонуємо широкий вибір кольорових зачепів, швидку доставку незалежно від   об’єму  замовлення, консультацію та підбір комплекту.

Наверх