Скелелазні зачепи — це "камінчики" різноманітної форми з композитного матеріалу, які кріпляться до поверхні скеледрому за допомогою болтів. Використання сучасних матеріалів забезпечує їх міцність, надійність та довговічність експлуатації та однорідність кольору. При будівництві траси скелелазіння, важливо обрати правильні зачепи.

Зачепи для скеледрому

Виготовляємо набори дорослим і дітям, новачкам та професіоналам. 

Маємо в асортименті :

  • великі професіональні комплекти для новачків та професіоналів
  • тематичні дитячі комплекти (тварини, цифри, рослини та ін.)

Великі комплекти зачепів підходять новачкам та професіоналам. В даному наборі усі вони різної форми та розміру. Така комбінація «деталей» підвищить інтерес до скеледрому та ефективність тренувань.

Як виготовляють і шліфують зачепи

Виготовляються з кварцового піску та поліефірної смоли. Поверхня виробу є ідентичною да натурального піщаника, що забезпечує гарне зчеплення з руками і не травмує шкіру пальців. Поверхня зачепу з часом не стирається. Вироби мають однорідну текстуру та колір, який не вимивається і не тускніє.

Установка зачепів на скеледром

Зачепи виробництва Укркомпозит - універсальні за способом кріплення, тому підходять як для домашнього скеледрому, дитячих скелелазних стінок, так і для великих скелелазних тренажерів. В них є отвір для кріплення болтами, який посилено стальною оцинкованою шайбою з рівномірним розподіленням навантаження.

Придбані скелелазні зачепи доставляються по всій Україні будь-якою транспортною компанією. 

Пропонуємо широкий вибір кольорових зачепів, швидку доставку незалежно від об’єму замовлення, консультацію та підбір комплекту.

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.