Укркомпозит`]]

Зачепи для скелелазіння

Ми виробляємо високоякісні зачепи для скелелазіння тренажерів-скеледромів в оригінальному і цікавому виконанні. Призначена в перші чергу для дітей, наша продукція дозволяє створювати тематичні розважально-розвиваючі зони.

Дитяче скелелазання з кожним днем стає все більш популярним і затребуваним видом спорту. Природно, щоб почати заняття в реальних умовах, кожна дитина проходить попередню підготовку і навчання в спеціально облаштованих критих приміщеннях.

Щоб такі тренування вдалися, стіна обов'язково повинна мати спеціальні зачепи. На сьогоднішній день їх існує величезна кількість. Кожна модель може відрізнятися один від одного не тільки кольором і формою. Від того, як будуть виготовлені зачепи для скеледромі, залежить рівень навантаження, яка буде надаватися безпосередньо на сам скалодром.

Ми дбаємо про розвиток ваших дітей

Наша команда професіоналів розуміє, що має справу з дітьми. При виробництві зачепів ми намагаємося враховувати не тільки фізіологічні особливості дітей. Представлені нами зачепи для дитячого скалодрома спрямовані ще й на те, щоб дитині було цікаво займатися подібним видом спорту. Тому сьогодні в каталозі ви знайдете зачепи для скеледрому, представлені в таких тематичних наборах:

  • "Тварини";
  • "Рослини";
  • "Скалодром";
  • "Цифри".

Окремо ви завжди можете придбати один великий зачеп або замовити кілька в залежності від розміру і тематики вашого тренажера-скалодрома.

Що являють собою наші зачепи

Ми виробляємо високоякісні зачепи для скелелазіння тренажерів-скеледромів в оригінальному і цікавому виконанні. Призначена в перші чергу для дітей, наша продукція дозволяє створювати тематичні розважально-розвиваючі зони.

Всі наші зачепи для скалодрома відрізняються високою професійною якістю. Це гарантує дітям максимально високу счеплення з руками і взуттям, забезпечує їм надійний контакт. За рахунок цього скелелазіння перетворюється не просто в тренажер. З нашими зачепами воно стає справжньою пригодою у вигляді комфортного і безпечного лазіння по стрімких стінах.

Встановлювати наші зачепи можна за рахунок спеціального кріплення в будь-якій точці скалодрома. Ви самі зможете:

  • варіювати відстань між ними;
  • вибирати кут повороту зачепів навколо своєї осі;
  • зайнятися самостійним моделюванням майбутніх трас;
  • визначати складність маршруту в залежності від ситуації.

У нашому каталозі вас чекають не тільки класичні зачепи, але і моделі для швидкісних трас. Також кожен із запропонованих наборів ви можете придбати відразу в декількох кольорах: жовтий, зелений, червоний і синій.

Де і як правильно використовувати зачепи

Як би не було дивно, але зачепи можна використовувати не тільки при моделюванні і створення професійного скалодрома. З огляду на популяризації такого виду відпочинку, багато купують їх і для домашнього користування.

Приклавши трохи зусиль і креативу ви зможете використовувати зачепи для дитячого скалодрома і в будинку. Для цього вам не знадобиться витрачати великі суми - досить підібрати підходящу стіну, придбати достатню кількість фанери, болтів, гайок і брусів. І, звісно, наші оригінальні зачепи для скалодрома.

Наверх