Дитяча гірка - обов'язковий атрибут ігрової зони в парку або власному дворі. Це місце, де дитина може проводити багато часу, весело граючи самостійно або з іншими хлопцями. Встановити подібний атракціон можна на дачі, заміській ділянці, біля будинку. Якісні вуличні майданчики, пісочниці, гірки та інші конструкції зі склопластику виготовляє компанія «УКРКОМПОЗІТ». Ми продаємо дитячі ігрові комплекси і їх окремі компоненти.

РІЗНОВИДИ ДИТЯЧИХ ГІРОК

Щоб зробити правильний вибір домашньої гірки, потрібно дізнатися більше про її існуючі різновиди. Випускаються моделі для вулиці, які будуть використовуватися одним малюком або декількома хлопцями, або великі комплекси для великої кількості дітей.

При виборі враховують вік дитини. Бувають невеликі гірки для малюків і конструкції для хлопців шкільного віку. Крім спуску, можуть передбачатися додатково пісочниця, скеледром і інші компоненти. При виборі варто враховувати і матеріал конструкції:

 • Дерево. На ігровому майданчику часто можна зустріти гірки з дерева. Це традиційний матеріал, що відрізняється екологічністю. Дерев'яні спуски виглядають красиво, гармоніюють з ландшафтом заміського наділу. Але при цьому дерево схильне до гниття. На поверхнях можуть з'явитися грибок, цвіль. Згодом структура розсихається, можуть виникнути відколи, нерівності. Через це під час гри малюк може загнати скалку. Тому матеріал потребує постійного догляду.
 • Метал. Зустріти в ігровій зоні повністю металеву гірку складно. Зазвичай зі сталевого листа виготовляють тільки спуск. Цей матеріал холодний, твердий, що знижує безпеку. Кататися тут в спеку чи мороз не можна. Метал піддається іржавіння. Якщо з'являються осередки корозії, експлуатувати об'єкт не можна. В іншому випадку непосида може отримати серйозні травми.
 • Пластик. Переважна більшість дитячих майданчиків виготовлені з представленого матеріалу. Пластикові гірки довговічні, практичні. Вони мають гладкі поверхні, які не нагріваються і не охолоджуються занадто сильно. Це забезпечує зручність при експлуатації. Наша компанія виготовляє конструкції зі склопластику. Це матеріал з підвищеною міцністю, який не втрачає первинних якостей під впливом води, ультрафіолету, інших факторів.

Зі склопластику можна робити практично будь-які форми.

КРУТІ ВІРАЖІ І ВИСОКІ СПУСКИ

Якщо дитина достатньо доросла, щоб кататися на високих горах складної конструкції, можна замовити круті віражі. Але потрібно розраховувати, що спуск повинен мати нахил близько 40-45 °. Тому на майданчику повинно бути достатньо місця, щоб встановити подібну ігрову зону. Спуски бувають наступними:

 • одинарний;
 • подвійний або потрійний;
 • прямий;
 • гвинтовий;
 • хвилеподібний.

Якщо ви хочете придбати дитячу гірку, перейдіть до нашого каталогу.
Якщо малюкові ще не виповнилося 2 роки, краще вибрати невеликий прямий спуск. Гвинтові і хвилеподібні конструкції підійдуть для дітей старшого віку.

Високі спуски подобаються багатьом дітям. Але потрібно враховувати, що падіння з висоти 2 м і більше може призвести до серйозних травм. Тому високі споруди обов'язково мають поручні, огорожі, які не дозволять малюкові випадково впасти з висоти.

Конструкції до 3 м взагалі не варто встановлювати на власній ділянці. Навіть якщо всі елементи матимуть високі огорожі, малюкові доведеться постійно підійматися сходами нагору. Падіння з такої висоти обов'язково призведе до отримання травм. Єдиним виходом стане використання ступенів з проміжними майданчиками. Це значно підвищує безпеку високої споруди.

Для дітей до 1,5 року висота не перевищує 1,25 м. Для малюків до 3 років гранична висота - 1,5 м. Якщо малюкові виповнилося 3-4 роки, допустимо встановити спуск висотою до 3,25 м.

Гірка не повинна перебувати на великій висоті від землі. Важливо, щоб вона впиралася в ґрунт або перебувала на невеликій відстані від поверхні землі. Це обов'язково враховують при установці. Бажано, щоб на кінці спуску був м'який матеріал, наприклад, дрібний пісок без каменів і інших великих включень.

ЯК ОБРАТИ?

Є ще ряд параметрів, на які потрібно звернути увагу при виборі місця для ігор на вулиці. Основними з них є:

 • Місце встановлення. Перед покупкою враховують розмір і особливості ділянки. Для невеликого дачного наділу підійде компактна модель. Якщо ділянку просторий, можна розглядати установку великого ігрового комплексу.
 • Можливість складання. Якщо ігрова зона облаштовується тільки на літо, потрібно вибирати портативні, складні конструкції. Восени виконується демонтаж, все елементи упаковуються і зберігаються до весни. В інших випадках набувають стаціонарну модель.
 • Граничне навантаження. У документах виробника вказується допустиме навантаження. Зазвичай цей показник більше 60 кг.

Можуть передбачатися додаткові елементи, наприклад, дах, арки, прикраси.

У нашій компанії ви зможете купити модель, відповідну вашим вимогам. Це довговічні і красиві гірки для дітей різного віку. Зателефонуйте нашим консультантам, щоб поставити питання та оформити замовлення.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.