Похід в аквапарк – радісна подія для дитини. Цей відпочинок принесе безліч позитивних спогадів для всієї родини. Але треба знати, які речі потрібні в аквапарку. Існують відкриті комплекси, які працюють влітку в курортних і великих містах. Сюди можна відправитися з дитиною в спекотний день. Гірки та водні атракціони знаходяться під відкритим небом. Але є і криті аквапарки, які працюють цілий рік. Список речей, потрібних в аквапарку, може дещо змінюватися в залежності від типу водного розважального центру.

Одяг для дитини

Що потрібно взяти в аквапарк? В першу чергу варто вирішити, який одяг знадобиться малюкові. Вибір залежить від типу водного центру та віку дитини. Рекомендації в цьому приводу наступні:

 • Для дітей віком до 2 років потрібні спеціальні підгузки для плавання. Це одноразові плавки для самих маленьких відвідувачів.
 • Хлопчики від 2 років можуть купатися в плавках, а дівчатка – в купальнику.
 • Халат. Одяг повинен мати капюшон, щоб після купання малюк зміг швидко обсохнути і зігрітися.
 • Надувні нарукавники. Це підвищить безпеку та комфорт під час плавання.

На одязі не повинно бути гострих намистин, ґудзиків, прикрас. Купальник краще обирати цільний. Одяг для купання повинен добре триматися на дитині. Не варто брати плавки або купальник на виріст. При спуску з гірки дитина може просто загубити такий одяг.

Потрібно обов'язково включити в список речей в аквапарк головний убір, якщо водні атракціони та басейн знаходяться під відкритим небом. Панамка повинна добре фіксуватися на голові. Якщо дитина швидко засмагає на сонці, бажано взяти з собою кофту з легкої тканини з довгими рукавами. Підійде і спеціальний гідрокостюм.

Список речей

Є кілька порад стосовно того, які речі потрібно брати в аквапарк. У список варто включити наступне:

 • Взуття. Серед речей для аквапарку одним з обов'язкових пунктів є шльопанці або спеціальні гумові тапочки для плавання. Переконайтеся, що дитині комфортно у взутті, підошва не ковзає навіть на мокрій поверхні. Шльопанці або тапочки не повинні злітати з ніг.
 • Рушники. Потрібно мінімум 2 рушники. Одним можна витирати малюка після купання в басейні, а іншим – після душу перед залишенням водного центру.
 • Підстилка. Для відпочинку на лежаках необхідне покривало або ще один рушник.
 • Фотоапарат. Можна взяти з собою камеру, якщо це не порушує правил аквапарку. Чимало людей сьогодні роблять фото і відео за допомогою смартфона. В цьому випадку можна взяти з собою спеціальний захисний чохол для телефона. Він зроблений з прозорого поліетилену, який не пропускає воду.
 • Аптечка. Що можна взяти в аквапарк з медикаментів? На випадок, якщо дитина впаде і вдариться, можна взяти з собою антисептик і вату, пластир. Якщо комплекс знаходиться під відкритим небом, можна взяти пантенол або інший засіб від опіків.

Якщо ви не знаєте, які речі брати в аквапарк, поцікавтеся рекомендаціями у адміністрації.

Водні атракціони під відкритим небом

Розглянемо список того, що потрібно брати в аквапарк під відкритим небом. Обов'язково треба мати при собі наступне:

 • Крем від засмаги. Це те, що потрібно для походу в аквапарк в першу чергу. Відвідувачі знаходяться тут кілька годин. За цей час дитина може обгоріти на сонці.
 • Сонцезахисні окуляри. Вони зроблять відпочинок комфортнішим, коли малюк буде відпочивати на лежаку.
 • Вода в пляшці. У список речей, що треба брати в аквапарк, входить питна вода. Це дозволить заощадити і не купувати воду в кафе.

Якщо в аквапарку є душ, потрібно не забути шампунь, миючий гель та інші гігієнічні приналежності. Для дитини можна взяти кілька іграшок, наприклад, відерце, лейку, надувні фігурки тощо.

Що не потрібно брати?

Складаючи список того, що взяти в аквапарк з дитиною, перевірте, чи немає в ньому заборонених речей. Це можуть бути:

 • Прикраси. Потрібно залишити вдома сережки, браслети, ланцюжки і т.д.
 • Цінні речі. Значні суми грошей, дорога техніка та інше не потрібні в розважальному центрі.
 • Їжа. Винятком є дитяче харчування й вода.

У водному розважальному центрі не вимагають показувати медичну довідку (на відміну від басейну). За бажанням можна взяти гумову шапочку та окуляри для плавання.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.