Відвідати аквапарк в Україні можна в різних містах. Такий вид розваг дуже популярний серед українців. У цьому розважальному комплексі можна весело провести час із друзями чи родиною. Відкриті аквапарки працюють переважно в курортних населених пунктах влітку. Криті аквапарки в Україні будують у великих містах. Вони функціюють цілий рік. За відгуками відвідувачів був складений рейтинг, який аквапарк кращий в Україні. Про 5 найвідоміших водних розважальних центрів розповімо далі.

Аквапарк у Кирилівці «Острів скарбів»

Багатьох шанувальників водних розваг цікавить, який найбільший аквапарк в Україні. Це аквапарк у Кирилівці. Його площа становить 60000 м². Місцевість, де знаходиться найбільший аквапарк в Україні, примикає до теплого Азовського моря. Неподалік знаходяться Молочний та Утлюцький лимани. Це екологічно чистий район, де полюбляють відпочивати українці та гості з інших країн.

В аквапарку є безліч цікавих атракціонів для дітей та дорослих. На площі 6 га розташувалися:

  • 34 водні гірки;
  • 8 басейнів;
  • ресторани.

Найбільший басейн має площу 1720 м². Дитяча аквазона також має басейн. У його центрі є стилізований піратський корабель. Через всю територію проходить річка, якою можна неспішно пливти за течією. Можна відпочити на пляжі зі зручними лежаками, який також розташований на території.

Аквапарк у Коблеві

Який найкращий аквапарк в Україні? Думки про це у відвідувачів різних водних розважальних центрів розділилися. Кожен може назвати свій улюблений аквапарк. Але безперечно, одним із найкращих подібних водних комплексів є аквапарк у Коблеві. Це ще один відкритий водний розважальний центр, що знаходиться в популярному українському курортному містечку.

В ТОП аквапарків України такий центр потрапив завдяки унікальній воді. Вона подається з артезіанської свердловини. На південному заході України це найбільший подібний розважальний комплекс.

До списку кращих аквапарків України водний комплекс у Коблеві потрапив завдяки безлічі цікавих гірок, наявності в басейні джакузі та гідромасажу. Щороку тут облаштовують нові атракціони. Тому цей об'єкт можна по праву назвати одним із найкращих аквапарків в Україні.

Адміністрація періодично розігрує в соціальних мережах знижки на вхідний квиток (до 50%), що приваблює сюди ще більше відвідувачів. На території є бари, ресторани, кафе.

Аквапарк у Бердянську «Мис доброї надії»

До списку найкращих аквапарків України «Мис доброї надії» потрапив завдяки дивовижним атракціонам, а також великій площі. Водний комплекс розташований на ділянці площею 50000 м². На території є 31 гірка, дитячі аквазони, проводиться вечірка на воді.

Один із найкращих аквапарків в Україні має вхід, стилізований під середньовічний замок. Головна тема оформлення – Стародавній Рим. На території є 2 великі басейни, один з яких має джакузі. Ввечері для відвідувачів влаштовують музичні та лазерні шоу.

Аквапарк у Києві «Dream Island»

«Dream Island» входить до списку найкращих критих аквапарків України. Він приваблює відвідувачів ефектним дизайном і цікавими атракціонами. Аквапарк знаходиться в Києві. Потрапивши сюди, ви відчуєте ніби відпочиваєте на теплому тропічному острові.

Де найкращий аквапарк в Україні, кожен для себе вирішує сам. Але не можна заперечувати, що «Dream Island» справді може називатися одним із найкращих подібних водних комплексів. Відвідувачів оточують незвичайні тропічні рослини, акваріуми з океанічними рибками та багато іншого. Тут працює безліч цікавих гірок для дорослих і дітей.

Аквапарк у Харкові «Джунглі»

Назва аквапарку говорить сама за себе. Головна тема оформлення – тропічні джунглі. Відвідувачів оточують дикі ліани, теплолюбні рослини, невеликі водоспади, струмки. Окрім водних гірок, на території є басейни, СПА-комплекс, лазня, ресторан. Оформлення дозволяє зробити аквапарк ефектним, тому він запам’ятовується всім відвідувачам.

Замовити водні атракціони високої якості можна в нашій компанії «УКРКОМПОЗИТ». Ми виготовимо гірки зі склопластику згідно з розробленим проектом. Маємо необхідне обладнання, щоб створювати оригінальні атракціони різної складності, дизайну та розміру.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.