Укркомпозит

П'ять причин для співпраці з нами

Ми виробляємо кращі атракціони поєднуючи якість, безпеку і красу. Замовляючи у нас Ви гарантовано отримуєте якісний продукт за доступною ціною.

01

Бездоганна якість

Компанія "УКРКОМПОЗИТ"  пропонує високу якість і найкраще обслуговування. Наша ціль - виробництво найкращих атракціонів і унікальних аквапарків. Зараз ми з гордістю можемо заявити, що ми виготовляємо гірки високої якості  за сприятливою ціною в нашій галузі виробництва. Від концепції проекту до його завершення, ми відповідаємо стандартам якості і безпеки. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте продукцію найвищої якості, за рахунок використання лише високоякісної сировини та безперервного контролю на усих етапах виробництва.

 

 

Укркомпозит

02

Безпека

Кожен наш проект підтрмується групою талановитих інженерів і менеджером проекту, аби переконатись, що Ваш аквапарк - це професійно встановлений і безпечний парк атракціонів, який буде приносити радість Вашим відвідувачам.

Наші водні гірки виготовлені в відповідності стандартам безпеки. Компанія "УКРКОМПОЗИТ" має усі необхідні сертифікати та дозволи на виробництво водних атракціонів. Уся продукція попередньо випробувається і тільки потім відправляється Замовнику. 

 

Укркомпозит

03

Грамотне поєднання

Ми пропонуємо нашу продукцію у вигляді комплексного пакету, що включає проектування, атракціони зі склопластику, монтаж, здачу в експлуатацію і післягарантійне обслуговування. Протягом всього періоду спільної роботи один з наших професійних керівників проекту буде Вашою постійною контактною особою.

04

Швидка ліквідність

Вклавши свої кошти у нашу продукцію , Ви ні на хвилину не пошкодуєте. Окупність наших атракціонів в середньому 1 - 2 роки. Завдяки великому асортименту гірок аквапарк не буде безлюдним, а, навпаки, приверне до себе увагу. Усі атракціони ми можемо вдосконалити різноманітними ефектами. Гарний аквапарк забезпечить Вам високий і стабільний прибуток.

Укркомпозит

05

Досвід

При будівництві водного комплексу особливу увагу варто приділити процесу проектування, адже це 80% від усього масштабу робіт. Завдяки нашому відділу проектування Ви можете побачити, як саме буде виглядати Ваша аквазона з урахуванням усих особливостей геодезії. За нашими плечима більш ніж 100 успішних проектів і більш ніж 10 років досвіду!

Укркомпозит