Аквапарки - прибутковий водно-розважальний бізнес, який окупається буквально за сезон після запуску. Згодом необхідно приділити увагу будівництву нових об'єктів і модернізації старих. Для цього виділяють відповідні інвестиції, Що дозволяють виконати комплекс робіт швидко і якісно. Компанія «УКРКОМПОЗИТ» виконає модернізацію водно-розважального комплексу відповідно до умов його експлуатації. Ми розрахуємо оптимальний обсяг вкладень, які будуть ефективними для проведення необхідних робіт.

Навіщо проводити модернізацію?

Зайнятися пошуком інвесторів для реконструкції аквапарку коштує через 3-4 роки експлуатації комплексу. Це дозволить доповнити об'єкт новими атракціонами, Відремонтувати або підвищити функціональність наявних гірок. Необхідність реконструкції водного комплексу виникає в силу різних причин:

 • Відкриття аквапарків частіше відбувається в курортних містах на березі моря. Щоб зацікавити людей, залучаючи відвідувачів, потрібно пропонувати нові розважальні об'єкти тим, хто був у водному комплексі в минулих роках.
 • Коли об`єм прибутку досягає певного рівня, потрібно розширити бізнес. Потрібно побудувати нові атракціони, щоб більша кількість людей могли відвідувати одночасно аквапарк.
 • Згодом атракціони водного об'єкта морально застарівають. Нікого не здивувати невеликими відкритими гірками, що спускаються в басейн парку.

Оновлення дозволяє збільшити прибуток, вирішити ряд проблем.

Що вдосконалюють?

Щоб інвестування було ефективним, важливо провести дослідницьку роботу. Оцінюється стан аквазони, інших територій. Розробляється план необхідних удосконалень. Проект розробляється відповідно до виділеного фінансуванням. Можна, можливо вкладати кошти в модернізацію наступних об'єктів:

 • водних гірок;
 • басейну;
 • механічного атракціону;
 • зони відпочинку;
 • інтерактивної зони розваг;
 • зміну тематичного оформлення комплексу;
 • додавання елементів дизайну (фонтани, скелі та інше).

Наша компанія має власне виробництво водних гірок. Ми враховуємо умови експлуатації існуючого комплексу, розробляємо унікальні рішення для різних умов об'єкта. Довіривши нам модернізацію, ви отримаєте успішний інвестиційний проект, який окупиться в максимально короткі терміни.

Можливості виробництва

Компанія займається діяльністю в областях виробництва, реконструкції водних гірок більше 10 років. Ми використовуємо нове обладнання, сертифіковані, безпечні матеріали, технології. Це дозволяє оновлювати будь-які об'єкти відповідно до виділеного фінансуванням. Ми виробляємо наступні види водних атракціонів:

Елементи конструкцій виготовляються зі склопластику. Це міцний, гігієнічний матеріал, стійкий до впливу води, хімічних засобів, лугів. Поверхні ідеально гладкі, можна створювати практично будь-які форми. Конструкції зі склопластику надійні, довговічні.

При проектуванні і виготовленні деталей аквапарків використовуємо інноваційні технології, тому наші об'єкти є унікальними, приваблюють багато відвідувачів в водно-розважальний комплекс.

Спрей-парк

Однією з нових тенденцій, яку часто використовують при модернізації аквапарку, є створення спрей-парку. Це зона з нульовим рівнем води. Струмені подаються зверху на відвідувачів, розпорошуються спеціальними форсунками. Тематика спрей-парку буває різною. Представлені об'єкти відрізняються рядом особливостей:

 • високий рівень безпеки, тому що відпочиваючі не плавають у воді;
 • покриття неслизьке, тому навіть при рухливих іграх відвідувачі не впадуть;
 • установки мають системи фільтрації води;
 • водні процедури перетворюються в веселу гру;
 • наявність зони з спрей-обладнанням дозволяє урізноманітнити дозвілля відвідувачів, вони захочуть провести в аквапарку більше часу, прийти сюди знову.

Спрей-зона є далеко не в кожному водному розважальному комплексі, тому ви зможете здивувати своїх гостей, сформувати образ, що запам'ятовується вашої компанії.

Як отримати консультацію?

На сайті нашої компанії представлені стандартні компоненти атракціонів, інших зон водного розважального об'єкту. Можна замовити базову комплектацію або звернутися до наших дизайнерів, проектувальникам, які розроблять план з нуля.

Щоб отримати консультацію, зателефонуйте нам за вказаною телефонним номером. Можна залишити контактну інформацію на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Письмові звернення надсилайте в спеціальній формі для зворотного зв'язку.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.