Дитячі майданчики, на яких дітям весело і цікаво, встановлюють різних розмірів і конструкцій. Фантастична ігрова зона може виглядати як дика лісова гай, казкова село або інша дивовижна концепція. Є принципи, що дозволяють назвати дитячу майданчик чудовою. Наша компанія «УКРКОМПОЗИТ» виготовляє дитячі ігрові зони відповідно до встановлених нормами. самі безпечні конструкції можна замовити у нас.

Основні принципи майданчики

Дитина під час гри пізнає світ, розвивається, дізнається багато нового і дивного. Тому до організації навколишнього оточення висувають високі вимоги. Відомі 10 основних принципів правильної ігрової зони.

Хороший майданчик допоможуть побудувати співробітники нашої компанії. Ми пропонуємо відповідальний підхід при розробці спортивного комплексу. Наші рішення ґрунтуються на 10 важливих правилах, яким повинні відповідати території для ігор.

Устаткування, додаткові елементи конструкції вибирають відповідно до особливостей майданчика. Ігрова зона може додатково комплектуватися освітленням, місцями відпочинку для батьків. Обладнання витримує великі навантаження.

Дизайн

правильне пристрій ігрового майданчика дозволяє забезпечити всебічний розвиток. Це простір для різних ігор. При створенні дизайну потрібно продумати кожну деталь, щоб стимулювати фізичний і розумовий розвиток. Наші рішення дозволяють дітлахам всебічно розвиватися. Дитина може брати участь в заняттях різного змісту:

  • Активні. Дизайн стимулює фізичну активність.
  • Сенсорні. При оформленні використовуються конкретні текстури поверхонь.
  • Творчі. Благоустрій території сприяє прояву фантазії, самовираження.
  • Маніпуляційні. Це будівництво споруд, заливка, просіювання та інші заняття.
  • Соціальні. Розміщення об'єктів продумано так, щоб діти могли взаємодіяти один з одним.
  • Споглядальна. Територія ігрової зони дозволяє розглядати, думати, мріяти, відпочивати.

При проектуванні дизайну задіюється 16 видів гри.

Достатній простір

Огорожа- обов'язковий елемент дитячої ігрової зони. Але споруда не повинна здаватися обмеженою, замалою.

Правильний майданчик складається з відкритих, але безпечних конструкцій, які проглядаються з різних точок. важливо продумувати розташування кожного елемента. Це сприяє підвищенню безпеки, Дозволяючи батькам контролювати, де присутні діти, як вони грають. Відкриті споруди виглядають повітряно, легко.

Умови для творчості

При створенні подібних об'єктів дотримуються будівельних норм, створюють гойдалки, щоб розгойдуватися, та гірки, на яких можна з'їжджати вниз. Але малюки і підлітки придумують нестандартні гри, які не вписуються в рамки звичайних вимог. Тому при проведенні планувальних робіт наші співробітники дозволяють використовувати елементи майданчика по-різному.

Зонування

Побудувати ігрозону для підлітка і дошкільника - не одне й те саме. Для дітей різного віку потрібно створювати окремі зони. Якщо допускає площа, виділена для будівництва ігрової зони, потрібно розмежувати її, наповнивши відповідними компонентами.

Особистий простір

Характер у всіх дітей різний. Хтось любить бути в центрі уваги, а комусь подобаються спокійні заняття на самоті. Інтереси і характери малюків обов'язково враховують при розстановці елементів. На ділянці виконують монтаж конструкцій, призначених для рухливих ігор в компанії, а також спокійних занять на самоті.

Природні кольори

Яскравий колір привертає малюків, але не потрібно оформляти простір, використовуючи всі кольори веселки. Тон потрібно компонувати з урахуванням сумісності відтінків. Для дітей старшого віку спортмайданчик виготовляють в природних тонах.

Безпечні матеріали

При виготовленні елементів конструкції обов'язково враховують санітарні правила. Опори, перекриття, верхні покриття виготовляють з безпечних матеріалів, які не виділяють шкідливих, токсичних речовин. Пластик і метал відповідають вимогам пожежної безпеки, дозволяють створювати конструкції будь-якої конфігурації.

Сезон

Експлуатація майданчика можлива влітку і взимку. Тому при монтажі використовують матеріали, які не піддаються перепадів температури.

Місця для батьків

На майданчику обов'язкове установка лавок. Можна, можливо розміщувати альтанки, гойдалки-лавочки, де комфортно буде відпочивати дорослим.

Взяття до уваги думки дітей

При розробці параметрів зони необхідно заздалегідь продумати габарити території, а також всі деталі облаштування (гірки, драбинки та ін.). При цьому враховуються побажання дітей.

Задати питання про особливості ігрових зон для дітей можна нашим консультантам. Зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Можна відправити повідомлення в спеціальній формі на сайті або написати на електронну пошту співробітникам нашої компанії.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.