Водні гірки – основний вид атракціонів в аквапарку. Щоб залучити більше відвідувачів, власники таких комплексів створюють оригінальні конструкції та постійно їх оновлюють. Існує безліч видів водних гірок. Можна відвідати екстремальні, незвичайні, розважальні атракціони. Одні гірки викликають почуття страху у відвідувачів, а інші дозволяють весело проїхатись з різноманітних спусків. Щоб побудувати ефектний аквапарк, що запам'ятається відвідувачам, зверніться в нашу компанію «УКРКОМПОЗИТ». Ми проектуємо, виготовляємо та монтуємо різні види гірок для аквапарку високої якості.

Які бувають види гірок?

Які бувають гірки в аквапарку? В таких розважальних центрах сьогодні встановлюють різні конструкції. Назви гірок в аквапарку досить оригінальні. Найпопулярнішими атракціонами в Україні та всьому світі є:

 • Гоночна траса. Це кілька спусків хвилеподібної форми. Гірка складається з декількох доріжок, якими можна одночасно спускатися з іншими відвідувачами атракціону або з друзями. Спуск відрізняється великою пропускною здатністю.
 • Бодіслайдінг. Спуск має звивисту форму з безліччю поворотів. Швидкість відносно невелика, що робить атракціон цікавим як для дітей, так і для дорослих.
 • Маятник. Це один із найпопулярніших видів гірок в аквапарку. Спочатку відбувається прискорення під час руху вниз, потім відвідувачі піднімаються на великій швидкості за широким жолобом і знову скочуються вниз.
 • Мамонт. Це один із найпопулярніших водних атракціонів у світі. Довга відкрита гірка має велику ширину жолобу. Спуском з'їжджають на надувному колі, на якому може одночасно розміститися до 8 осіб.
 • Космічний шатл. Після спуску людина потрапляє в спеціальний басейн, де на великій швидкості відбувається обертальний рух круговою траєкторією. Гальмування відбувається в басейні з водою для зупинки.
 • Камікадзе. Які гірки в аквапарку найекстремальніші? Ті, що мають великий кут ухилу. Одним із таких спусків є гірка Камікадзе. Людина поступово розганяється, летячи по прямому жолобу вниз із великою швидкістю. Гальмування відбувається лише в самому низу на ділянці з водою.
 • Твістер. Це атракціон із переплетених гірок у вигляді закритого жолоба. Кожен спуск має різну траєкторію, але однакову довжину.
 • Петля. Атракціон починається на висоті, звідки відвідувач спускається закритою трубою у вигляді петлі.

Це найпопулярніші види гірок. При створенні аквапарку стандартна конструкція може бути допрацьована. Додаються декоративні компоненти та інші елементи, які роблять стиль аквапарку неповторним.

Основні характеристики та відмінність

Гірки можуть мати різну висоту. Деякі спуски досягають висоти 9-поверхового будинку. Це справді екстремальні атракціони. Крім висоти, конструкції відрізняються кутом нахилу спуску. Від цього параметра залежить швидкість, з якою з'їжджатимуть відвідувачі. Чим він більший, тим екстремальніший спуск.

Конструкції можуть мати різну вантажопідйомність. При розробці проекту розраховується максимальна пропускна спроможність, допустима вага відвідувачів, їхній зріст. Атракціони можуть бути такими:

 • на килимку зі спіненого ПВХ;
 • на надувному плоті чи кільці;
 • без допоміжних пристроїв.

Гірки розрізняються на 2 категорії: для дітей та дорослих. Це дозволяє організувати комфортний і веселий відпочинок для сім'ї.

Відкриті та закриті водні гірки

Водні гірки можуть мати відкритий жолоб. Це, наприклад, гірки Камікадзе, Бодіслайдінг, Маятник, Мамонт.

Закриті жолоби можуть мати різні спецефекти та особливості конструкції. Наприклад, випускаються прозорі гірки, що посилює гострі відчуття під час спуску. Деякі атракціони можуть мати чорний жолоб. Можна доповнити подібні спуски ефектами зоряного мерехтіння та яскравими смужками.

Матеріали для виготовлення

Найпрактичнішим і надійним матеріалом для виробництва водних гірок є склопластик. Він не боїться води, має гладку поверхню, сильно не нагрівається під сонцем. Компанія «УКРКОМПОЗИТ» виготовить водні гірки будь-якої складності з міцного склопластику швидко та недорого.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.