Укркомпозит

Компанія

Наше завдання - зробити вагомий внесок в розвиток національної галузі водних розваг. Ми не зупиняємося на досягнятому і постійно модернізуємо виробництво. З упевненістю говоримо, що наші клієнти отримують кращий продукт за помірну ціну.

УКРКОМПОЗИТ - №1 в Україні з виробництва водних гірок

Наша компанія спеціалізується на проектах аквапарків для готелів і розважальних комплексів.

Ми пропонуємо повний спектр послуг, починаючи від розробки концепції, закінчуючи монтажем і сервісним обслуговуванням.

Продукція, що випускається має всі необхідні сертифікати і відповідає міжнародним нормам і стандартам.

Всі проекти супроводжуються 3D-моделюванням, даючи повноцінне уявлення про майбутній об'єкт ще на етапі проектування.

Передові технології в поєднанні з сучасним обладнанням дозволяють виробляти нам водні гірки унікальних видів і форм.

Укркомпозит

Індивідуальний підхід в спілкуванн та роботі
з клієнтами

На протязі всієї роботи з Вами працюватиме менеджер по проекту, який дасть реклмендації щодо підбору насосного обладнання, надасть технічний паспорт на атракціони. Наша компанія проведе із Вами інструктаж з безпеки. Перед тим як встановлювати водні гірки на Вашій території, ми проводимо попередню збірку. "УКРКОМПОЗИТ" гарантує низьку вартість виробів завдяки відсутності митних зборів і мінімальних витрат на логістику.

Склопластикові водні атракціони виготовляються на власній виробничій базі компанії за сучасними технологіями. У виробництві використовується сировина найвищої якості, що володіє високою водо- і хімічною стійкістю смоли і стійка до осмосу, ультрафіолету і пошкоджень ISO NPG гелькоути.

Більше 10 років компанія «Укркомпозит» працює зі склопластиком, і ми вважаємо, що це справжній матеріал майбутнього з прекрасними характеристиками:

  • він витримує високі і низькі температури, 
  • не схильний до цвілі, корозії і гниття, не горючий,
  • за міцністю не поступається сталі, при цьому досить легкий, тому він зручний в монтажі і при транспортуванн, тобто довговічний.

Монтаж і сервісне обслуговування

Ми не тільки проектуємо і виробляємо. В компанії працює кілька спеціалізованих бригад, які виконують монтаж і сервісне обслуговування водних аттракціонов.Процес збірки жолобів (секцій) водних гірок досить відповідальний, так як при цьому потрібно уникнути відколів, подряпин і викривлень.

Особлива увага приділяється стикам жолобів. Важливо, щоб вони не доставляли дискомфорт тим, хто буде кататися, не виникало статичних напружень на фланцях і зайвої деформації секцій. Стики секцій між собою з'єднуються за допомогою болтового з'єднання, а герметичність швів забезпечується спеціально розробленим для нашої компанії герметиком.

Економія та якість

Купуючи сировину і матеріали безпосередньо у кращих світових виробників, ми маємо можливість надавати 5-ну гарантію на свою продукцію. Власне виробництво дає нам суттєву конкурентну перевагу, адже завдяки цьому ми постійно покращуємо виробничий процес для того, щоб швидше доставити Вам готову продукцію.
Укркомпозит

 

Купуючи водні гірки у нас, ви купуєте якісну продукцію від виробника, маючи можливість вибрати необхідну комплектацію, колір і потрібний термін виробництва і поставки. Наша ціна - найкраща в Україні, адже ми співпрацюємо безпосередньо з виробником.

Ми дбаємо про клієнтів, і робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.