Прогулянки дітей на ігрових майданчиках повинні бути  не лише цікавими, але й безпечними. Сучасний, гарно облаштований ігровий комплекс – це те, що необхідно дитині на прогулянці. В компанії Укркомпозит Ви знайдете обладнання для дитячого майданчику на будь-який вік.

Комплектуючі та ігрове обладнання для дитячих майданчиків.

Досить важко знайти готовий ігровий комплекс, який би задовольняв усі потреби. Тому частіше з’являються унікальні проєкти, сформовані з різних комплектуючих.  На ринку України  велике розмаїття обладнання для ігрового простору, але більша частина виготовлена з неякісного пластику. Пластмасові гірки не мають такого яскравого та насиченого кольору, недовговічні та не витримують великої ваги, проте вони значно дешевші.

Аби привернути увагу дітей, облаштування ігрових майданчиків має бути яскравим. Гірки та інші елементи повинні мати виразний дизайн та плавні форми.

Ми пропонуємо придбати дитячі гірки зі склопластику. Склопластик  є міцним матеріалом, стійким до впливу зовнішніх факторів. Усі моделі спроєктовані спеціалістами технічного відділу та є безпечними.

Види ігрового обладнання

 Ви можете придбати:

та інше.

Наші вироби:

  • виготовлені з якісних матеріалів, підтверджених сертифікатами
  • не мають гострих кутів, аби уникнути травмування
  • усі кріплення приховані пластиковими захисними ковпачками
  • обладнані зручними захисними поручнями та бортиками

Обладнання для дитячих майданчиків від виробника

Замовляючи ігрове обладнання від виробника, ви отримуєте якісний товар, консультацію, підбір товару, гарантію. Доставка по всій Україні зручним  перевізником.

Якщо виникли питання, потрібна консультація або  інформація про виріб та установку, телефонуйте  за номерами, вказаними на сайті.

Допоможемо підібрати товар на дачу, вулицю, в готель або проєкт забудівлі, тощо.

Наші гірки у справі

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.