Укркомпозит`]]

Обладнання для дитячих майданчиків

Гірки зі склопластику відрізняються підвищеною міцністю, витримують великі навантаження, широкий температурний діапазон - від -70 С° до +70 С°. Низька теплопровідність матеріалу дозволяє з комфортом кататися на гірках в будь-яку пору року.

Представлені нами пластмасові дитячі гірки створені за унікальною технологією, впровадженою на виробничих масивах компанії Укркомпозит. Моделі відрізняються високою міцністю і надійністю. Широкий модельний ряд виробів дозволяє підібрати пластикові дитячі гірки для дитячого майданчика, дачних ділянок, організації спортивних зон відпочинку, а також дитячих місць розваг. Крім цього, на сторінках каталогу ми пропонуємо купити ігрове обладнання для дитячих майданчиків. Хитромудрі ігрові елементи дозволять збільшити площу зони відпочинку, урізноманітнити її і зробити цікавою і привабливою для дітей будь-якого віку.

Особливості виробництва

Виробляючи дитячі пластикові гірки для дому та спеціалізоване обладнання для дитячих спортивних майданчиків протягом багатьох років, команда Укркомпозита виробила свою, індивідуальну стратегію успіху. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання для виробництва, світовий досвід та практики проектування, надійні і якісні матеріали, проводимо багатоступінчасті тестування на виявлення дефектів і слабких місць.

За рахунок цього кожна представлена в каталозі пластикова дитяча гірка буде відрізнятися особливою надійністю і набором бездоганних характеристик:

 • підвищені показники міцності;
 • стійкість до високих температурних перепадів від -70С ° до + 70С °;
 • низькі показники теплопровідності, завдяки яким кожна гірка дитяча пластикова може бути використана для спусків в будь-який час року без ризику і дискомфортних відчуттів для дітей.

Турбота про дітей завжди мала першорядну важливість для команди Укркомпозита. Тому ми з підвищеним почуттям відповідальності підійшли до цього питання і підготували для вас і ваших малюків каталог, в якому представлені сучасні ігрові елементи для дитячого майданчика та спеціальне обладнання для комплектації ігрових зон.

Характеристики модельного ряду

Підбираючи обладнання для комплектації для дитячих майданчиків в дитячих садах, шкільних установах, парках, зонах і базах відпочинку, готелях і т. п., Необхідно враховувати досить велику кількість їх особливостей. Це дозволить уникнути неприємностей і псування виробів. Це може бути показник максимального навантаження, яке допускає пластиковий елемент, міцність, можливість використання на відкритому повітрі і в приміщеннях і т.п.

Дитячі гірки

Модельний ряд дитячих пластикових гірки для дачі та інших зон відпочинку від Укркомпозит може запропонувати варіанти для будь-яких цілей:

 • "Спіраль". Витримує навантаження до 200 кг і в середньому служить до 30 років. Поверхня представлена у вигляді одностороннього глянцю, на старті має 1,5 метрів висоти, спуск тривалістю 3,3 метра. Представлена у вигляді спіралі.
 • "Пряма". Максимально допустима вага навантаження - 200 кг. Тривалість спуску становить 2,56 метра, максимальна висота - 1,2 метра, зовнішнє виконання представлено у вигляді похилій прямій.
 • "Джуніор". Гарантійний термін обслуговування складає 2 роки, максимальне навантаження не повинна перевищувати 200 кг. Відрізняється тривалим спуском 4,3 м з шириною бортів 0,7 м. Може мати колірне комбінування блоків на вибір замовника
 • "Каскад". Передбачає навантаження до 200 кг. Спускова тривалість - 3,05 м, хвилеподібний вигляд поверхні і можливість виконання в різних колірних варіантах.
 • "Амазонка" .Спускова довжина становить 7,2 м, точка старту - 3,52 м. Має хвилеподібне виконання.
 • "Труба пряма". Гірка закритого типу довжиною 6,1 м і висотою старту 2,4 м. Зовні має матову поверхню, всередині - глянсову.
 • "Хвиля". Має довжину 2,8 м з висотою старту в 1,2 м.
 • "Міні Хвиля". Допустима вага навантаження - 150 кг, довжина - 2 м.

Додатково можемо запропонувати більш спрощені варіанти дитячих пластикових гірок для дому "Слоник" з максимально допустимим навантаженням 80 кг і висотою старту 0,9 м.

Всі пластмасові гірки і дитяче обладнання має гарантійний термін обслуговування. Середній термін їх служби складає близько 30 років. Вироби відрізняє ультрафіолетова стійкість, простота і доступність проведення монтажних робіт, відсутність необхідності професійного догляду. Висота бортів для кожної гірки продумується, виходячи з правил і норм безпеки, висоти старту і довжини спуску.

Додаткове обладнання

Крім гірок, ми можемо запропонувати купити ігрове обладнання для дитячих майданчиків:

 • Декоративний конус для опори. Гарантія 2 роки, допустимий діаметр труби від 140 мм.
 • Склопластиковий трапчик. Витримує навантаження до 80 кг і може бути використаний в якості оригінальної альтернативи класичного варіанту виконання ступенів. Виключає наявність гострих кутів.
 • Склопластикові дах. Знайшла своє застосування при проектуванні дитячих майданчиків відкритого типу. Монтаж можна здійснювати з однієї центральної або чотирма бічними опорами. Може бути виконана в декількох розмірних сітках.
 • Труба-перехід. Витримує вагу до 80 кг, всередині має глянсову, а зовні - матову поверхню.

Представлені ігрові елементи можуть бути використані в різних цілях: для облаштування нових ігрових дитячих зон, при реконструкції або оновленні вже наявних майданчиків, для дитячого саду. Компактні розміри, широкий вибір моделей і кольорів дозволить вам без утисків встановити гірку навіть в невеликих за розміром будинках.

Наверх