Укркомпозит

Обладнання для дитячих майданчиків

Гірки зі склопластику відрізняються підвищеною міцністю, витримують великі навантаження, широкий температурний діапазон - від -70 С° до +70 С°. Низька теплопровідність матеріалу дозволяє з комфортом кататися на гірках в будь-яку пору року.

Прогулянки дітей на ігрових майданчиках повинні бути  не лише цікавими, але й безпечними. Сучасний, гарно облаштований ігровий комплекс – це те, що необхідно дитині на прогулянці.  В компанії  Укркомпозит Ви знайдете обладнання для дитячого майданчику на будь-який вік.

Комплектуючі та ігрове обладнання для дитячих майданчиків.

Досить важко знайти готовий ігровий комплекс, який би задовольняв усі потреби. Тому   частіше з’являються унікальні проекти, сформовані з різних комплектуючих.  На ринку України  велике розмаїття обладнання для ігрового простору, але більша частина виготовлена з неякісного пластику.  Пластмасові гірки не мають яскравого кольору, недовговічні, не витримують великої ваги, проте значно дешевші.

Аби привернути увагу дітей, облаштування ігрових майданчиків має бути яскравим. Гірки та інші елементи повинні мати виразний дизайн та плавні форми.

Ми пропонуємо придбати ігрове обладнання зі склопластику. Склопластик  є міцним матеріалом, стійким до впливу зовнішніх факторів. Усі моделі спроектовані спеціалістами технічного відділу та є безпечними.

Види ігрового обладнання.

 Ви можете придбати:

  • спуск склопластиковий «СПІРАЛЬ»
  • спуск склопластиковий «ХВИЛЯ»
  • спуск склопластиковий «ТРУБА радіусна»
  • дах склопластиковий
  • трапчик склопластиковий

та інше.

Наші вироби:

  • виготовлені з якісних матеріалів, підтверджених сертифікатами
  • не мають гострих кутів, аби уникнути травмування
  • усі кріплення приховані пластиковими захисними ковпачками
  • обладнані зручними захисними поручнями та бортиками

Обладнання для дитячих майданчиків від виробника

Замовляючи ігрове обладнання від виробника, ви отримуєте якісний товар, консультацію, підбір товару, гарантію. Доставка по всій Україні зручним  перевізником.

Якщо  виникли питання, потрібна консультація або  інформація про виріб та установку, телефонуйте  за номерами, вказаними на сайті.

Допоможемо підібрати товар  на дачу, вулицю, в готель або проект забудівлі, дещо.

Наверх