Будівництво аквапарку - складний, наукомісткий процес, який вимагає комплексного підходу. проекти водного парку атракціонів створюються з урахуванням особливостей ділянки, вимог замовників. Існують типові рішення, що складаються з певного набору розважальних об'єктів. Співробітники компанії «УКРКОМПОЗІТ» при необхідності спроектують аквапарк будь-якої складності з нуля. У нас працюють проектувальники, інженери, інші майстри і робітники високої кваліфікації, які виконають замовлення в установлений термін. У роботі ми дотримуємося нормам безпеки.

Початок робіт

На першому етапі проводиться ряд підготовчих робіт. Стверджується основна концепція майбутнього комплексу. На початковій стадії вирішують, потрібен відкритий або закритий аквапарк, який розмір ділянки відводиться для будівництва. Проектування великого розважального водного комплексу відрізняється від міні-аквапарку на приватній ділянці. перед розробкою плану об'єкта проводяться наступні роботи:

 • огляд території, визначення умов будівництва;
 • визначається, чи є на території басейни, інші об'єкти;
 • проводяться заміри ділянки, де планується будувати гірки та інші зони аквапарку;
 • геодезичні роботи підрядників.

Готуються документи відповідно до санітарних, будівельними нормами. Перед виготовленням водного комплексу враховуються побажання замовника. Наші проектувальники вирішують навіть найскладніші завдання при розробці плану зведення майбутнього аквапарку.

Основний план робіт

Розрахунки виконуються згідно нормативам техніки безпеки, будівельним, пожежним, санітарним вимогам. Нами розроблений комплекс правил проектування, яких ми дотримуємося більше 10 років. Ми допомагаємо створити успішний бізнес з нуля. Після проведення підготовчих робіт виконуються наступні дії:

 • Складається план-схема майбутнього об'єкта з урахуванням інформації, отриманої на початковому етапі.
 • Підготовка ескізу майбутнього аквакомплексу.
 • Узгодження проекту з замовником, внесення корективів при необхідності.
 • Складання і затвердження кошторису.
 • Підготовка плану виробництва і монтажу.

Спеціальне програмне забезпечення, яке використовують наші співробітники, дозволяє побудувати наочні схеми, виконати точні розрахунки, уникнувши помилок. Зрозумілі схематичні зображення гірок, Інших об'єктів дозволяють замовнику правильно оцінити проект до запуску у виробництво.

Попередній проект

При організації будівництва водного парку розваг готуються попередні документи, які затверджуються замовником у відповідних інстанціях. У чорновий проект плану водного парку входить наступне:

 • Схематичне розташування на ділянці гірок, інших атракціонів, Передбачених зон.
 • Підготовка кількох варіантів дизайну.
 • затвердження матеріалів, Обладнання.

До чорновому плану додається записка з детальним описом деталей, інформацією про об'єкт. Попередній план отримує замовник для затвердження або внесення корективів.

На основі технічного завдання готується ескізний проект. Тут також вказується кілька варіантів розташування гірок, водних атракціонів, передбачених зон.

Наші плюси

Наша компанія проектує водно-розважальні комплекси, займається їх виготовленням та монтажем. На власному виробництві ми використовуємо сертифіковані матеріали, нові технології. Спроектуємо і виготовимо гірки будь-якої складності. У нас можна замовити:

Елементи конструкцій виготовляються зі склопластику. Це міцний, гігієнічний матеріал, стійкий до впливу води, хімічних засобів, лугів. Поверхні мають стійкість до механічних пошкоджень, можна створювати практично будь-які форми. Конструкції зі склопластику надійні і довговічні.

При проектуванні і виготовленні елементів аквапарків використовуємо інноваційні технології, тому наші об'єкти безпечні і ефектні. Вартість послуг наших фахівців нижче середньогалузевого рівня.

Як отримати консультацію?

На сайті в каталозі представлені фото та описи стандартних елементів атракціонів, інших зон водних розважальних об'єктів. Можна замовити базову комплектацію або звернутися до наших дизайнерів, проектувальникам, які розроблять план з нуля.

Щоб задати питання консультантам, уточнити деталі майбутньої співпраці, зателефонуйте нам за вказаною телефонним номером. Можна залишити контактну інформацію на сайті, і ми оперативно з вами зв'яжемося. Письмові звернення надсилайте в онлайн-чат або на електронну пошту.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.