Водні гірки для дорослих – центральні конструкції розважального аквацентру. Щоб привабити відвідувачів, забудовники подібних комплексів створюють оригінальні споруди. Аквапарк для дорослих пропонує відвідати екстремальні, незвичайні атракціони, від одного погляду на які захоплює дух. Є безліч цікавих гірок, водних об'єктів для цікавого та веселого відпочинку. Щоб побудувати найкращий аквапарк для дорослих, зверніться до компанії «УКРКОМПОЗИТ». Ми проектуємо, виготовляємо та монтуємо водні атракціони високої якості.

Відпочинок в аквапарку без дітей

В аквапарку діти та батьки проводять багато часу в дитячій аквазоні. Але дорослі прагнуть отримати свою дозу адреналіну на екстремальних водних спусках та атракціонах.

Випускається безліч видів дорослих водних гірок. Вони можуть бути такими:

 • Зі склопластику або надувні. Склопластик більш надійний і витривалий. З нього будують конструкції будь-якого розміру, збираючи гірку з окремих блоків. Надувні водні гірки для дорослих потребують постійної подачі повітря під тиском. Матеріал швидше зношується.
 • Мобільні та стаціонарні. Якщо аквапарк відкритий, переїжджає з місця на місце, можна замовляти мобільні конструкції. Найчастіше облаштовуються стаціонарні об'єкти.
 • З надувними кільцями, килимками та без них. Спуск може виконуватися на надувному кільці або плоті (одинарному або з кількома місцями). Екстрим-гірки передбачають спуск на спеціальному килимку або без нього.

Існує безліч видів конструкцій водних екстрим-гірок. В аквапарку зазвичай облаштовують кілька з них, щоб відвідувачі проводили час цікаво та весело.

Універсальні водні атракціони для всієї родини

В універсальній аквазоні можуть працювати гірки для дітей та дорослих. Але варто враховувати, що існують певні обмеження щодо ваги та зросту. На універсальних гірках можуть кататись діти шкільного віку. Дошкільнята, як правило, не допускаються на подібні атракціони.

Щоб побудувати найкращий аквапарк для дорослих та дітей, можна передбачити такі гірки:

 • Гоночна серія. Це кілька хвилеподібних спусків, які мають від 2 до 10 доріжок. З них одночасно можна спускатися наввипередки всією родиною. Перевагами подібних гірок є азарт, дух змагання, значна пропускна спроможність.
 • Мамонт. Це довга відкрита гірка великої ширини. Нею спускаються на спеціальному надувному колі, в якому, як на плоті, розміщуються від 2 до 8 людей. Звичайно, це не американські екстрим-гірки, але з'їжджати довгим жолобом всією родиною весело. Надувне коло також трохи обертається, що робить спуск ще цікавішим.
 • Бодіслайд. Цей тип аквагорок з'явився першим. Спуск нагадує серпантин із безліччю поворотів. Жолоб може бути відкритим, закритим чи комбінованим. Зазвичай швидкість спуску відносно невелика, що робить атракціон універсальним. Тут подобається кататися як дітям, так і дорослим.

Варто пам'ятати, що зазвичай для універсальних гірок теж встановлюють обмеження стосовно зросту та ваги. Так, зріст людини, яка може з'їжджати цими гірками, має бути менше 120 см. Можливе обмеження, яке передбачає спуск дитини лише у супроводі дорослого.

Найкращі водні гірки для дорослих

До цієї категорії потрапляють справді екстремальні водні атракціони. Під час спуску швидкість може сягати 100 км/год., а кут нахилу поверхні може становити до 80%. Тому такі розваги полюбляють далеко не всі. До цієї категорії увійшли наступні популярні спуски:

 • Камікадзе. Це спуск із великим кутом нахилу. Людина поступово розганяється, летячи прямим жолобом униз. Гальмування відбувається тільки внизу, коли відвідувач досягає зони спеціального басейну або труби з водою.
 • Твістер. Це атракціон із двох і більше переплетених гірок. Жолоб зазвичай закритий. Кожен спуск має різну траєкторію, але однакову довжину. В різних варіантах виконання старту може відбуватися в закритій кабіні або як у звичайній гірці.
 • Космічний шаттл. Після спуску людина потрапляє до спеціального басейну, резервуару, де на великій швидкості відвідувач здійснює ще кілька кіл. Потім він падає до центру, де є поглиблення, або потрапляє в басейн гальмування.
 • Петля. Відчуття під час спуску не менш екстремальні, ніж на гірці Камікадзе. Атракціон починається на висоті, звідки відвідувач спускається закритою трубою у вигляді петлі.
 • Маятник. Спочатку відбувається прискорення під час руху вниз, а потім відвідувачі піднімаються на великій швидкості широким жолобом і знову скочуються вниз.

Перелічені атракціони можуть бути збудовані відповідно до дизайну аквапарку.

Безпека на екстремальних гірках

Щоб гарантувати безпеку відвідувачів перед запуском нового атракціону, здійснюється комплекс перевірок. Під час проектування розраховуються допустимі умови спуску, навантаження на конструкції тощо.

Відвідувачі повинні виконувати вимоги інструкторів, які призначаються відповідальними за спуск. Якщо передбачені надувні плоти, то їх потрібно обов'язково використовувати. Інструктор показує кожному відвідувачеві, яку позу потрібно прийняти для максимально безпечного спуску.

Якщо людина не підходить за зростом або вагою, її не можна пускати на гірку. Це може бути небезпечним. Конструкції випускаються з якісних матеріалів, приділяється велика увага кріпленням, опорам та іншим елементам. 

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.