Будівництво аквапарку – процес, що потребує значних фінансових витрат і залучення спеціалістів різних напрямків. Під час проектування враховуються особливості ділянки, тип розважального центру, вимоги замовника. Реалізуються типові рішення та спеціальні проекти. Співробітники компанії «УКРКОМПОЗИТ» виконають будівництво нового аквапарку будь-якої складності. В роботі ми дотримуємося будівельних, санітарних та інших вимог.

Створення проекту аквапарку

Сучасний аквапарк, будівництво якого планується в Україні, має бути цікавим для відвідувачів, безпечним та функціональним. Роботи зі створення нового розважального аквацентру розпочинаються з проектування.

Люди, які вирішують зайнятися таким бізнесом, цікавляться всіма нюансами щодо будування власного аквапарку. Спочатку проводиться низка досліджень, на основі яких створюється концепція майбутнього парку. Приймається рішення, де буде збудовано аквапарк, яким він буде (відкритим або закритим), який розмір матиме комплекс.

Будівництво аквапарку “під ключ” виконується нашою компанією після комплексних підготовчих робіт. Проект включає такі розділи:

 • Архітектурний план аквапарку.
 • Інженерні комунікації.
 • Дизайн-проект.

Лише після затвердження проекту можна збудувати аквапарк. Після цього варто приступати до будівництва.

Архітектурний план

Вивчаючи, як побудувати аквапарк, власник бізнесу має відповісти на низку важливих питань. При проектуванні архітектурній частині приділяється достатньо уваги. Від цього залежить, чи подобатиметься розважальний центр відвідувачам. На початку будівництва аквапарку проекти готують підготовлені спеціалісти.

В архітектурній частині плану будування аквапарку продумуються конструкції, які передбачається створити на об'єкті. Замовник повинен вирішити, які гірки, спрей-зони, басейни він хоче збудувати в аквапарку. На цьому етапі затверджуються основні атракціони. Потрібно вирішити, чи буде на території річка чи хвильовий басейн.

В архітектурному плані будівництва аквапарку продумуються планування та розташування кожного об'єкта та споруди. Приймається рішення, які матеріали використовуватимуться.

Інженерні комунікації

Після проектування архітектури здійснюється розрахунок комунікацій, фундаментів, конструкцій водопідготовки. Без цього неможливо підрахувати, скільки коштує побудувати аквапарк, яка кількість матеріалів знадобиться.

Інженери обчислюють, які навантаження діятимуть на об'єкти, а також визначається потрібна міцність. До конструкцій можуть бути підведені:

 • водопровід;
 • водовідведення;
 • електричні сітки;
 • кондиціювання;
 • опалення;
 • димовидалення.

Також продумуються системи пожежогасіння, аварійні виходи та ін. Готується креслення, в якому враховується розташування комунікацій, існуючих атракціонів.

Дизайн-проект

При вивченні того, як побудувати аквапарк у місті чи за містом, потрібно продумати дизайн-проект. Це невід'ємна частина проектування. Визначаються загальна концепція, тема розважального центру. Зовнішнє оформлення дозволяє створити незабутній образ, який запам'ятається відвідувачам.

Дизайн створюється з урахуванням розміру об'єкта, його розташування. Замовник може вибрати з кількох підготовлених проектів оптимальний стиль.

Особливості та нюанси будівництва

Після затвердження проекту розраховується вартість будівництва аквапарку. Складається кошторис, який затверджує замовник. Далі починається зведення майбутнього розважального комплексу, яке передбачає 4 етапи:

 • Підготовка ділянки, транспортування обладнання.
 • Проведення основних етапів будівництва (заливання фундаменту, встановлення вертикальних конструкцій, перекриттів). Проводиться монтаж комунікацій.
 • Чистове оздоблення будівель.
 • Введення в експлуатацію.

Перед запуском об'єкта виконуються тестування атракціонів, прибирання, заповнення басейнів.

Рентабельність бізнесу та термін окупності

Розрахувати вартість будівництва аквапарку допоможуть співробітники нашої компанії. Після цього готуються плани окупності проекту. Враховується, скільки відвідувачів зможе прийняти водний центр атракціонів, якою буде вартість вхідного квитка. За умови оптимістичного розвитку бізнесу проект окупається протягом 3-4 років. Але для цього важливо правильно вибрати місце будівництва, розробити ефективну маркетингову стратегію тощо.

Що потрібно врахувати під час вибору підрядника?

Довірити проектування та будівництво об'єкта необхідно перевіреній організації. Наша компанія здобула гарну репутацію серед замовників. Ми виконуємо кожен проект відповідно до умов договору, що укладається з клієнтом.

При проектуванні та виготовленні елементів аквапарків використовуємо інноваційні технології, тому наші об'єкти є безпечними та ефектними. Вартість майбутньої споруди розраховується індивідуально.

Щоб поставити запитання, уточнити деталі майбутньої співпраці, зателефонуйте нашим консультантам або залиште заявку на сайті.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.