Аквапарки, водні зони відпочинку поступово доповнюються новими компонентами. Це робить відпочинок ще більш цікавішим та яскравішим. Спрей-майданчики прийшли до нас із Заходу. Це обладнання відразу стало популярним серед українців. Тому в нашій країні почали розробляти власні спрей-майданчики. Великий вибір оригінальних елементів водного ігрового парку випускає компанія «УКРКОМПОЗИТ». Ми проектуємо та виготовляємо недорогі, довговічні спрей-парки для різних умов експлуатації, забезпечуємо повний супровід проекту.

Урізноманітніть аквапарк спрей-майданчиком

В нашій компанії можна обрати компоненти для аква зони різного дизайну, призначення. Це дозволить урізноманітнити дозвілля відвідувачів. Подібні водяні атракціони тільки з'являються в Україні. Тому наявність елементів, що розбризкують воду в дитячому чи дорослому басейні, парку розваг, залишить яскраві емоції у ваших гостей.

Вироби нашого інтернет-магазину відрізняються наступними характеристиками:

 • робоча температура — +70... -70°С;
 • стійкість до УФ-випромінювання;
 • під впливом води склопластик не руйнується;
 • на поверхнях не з'являються тріщини, відколи;
 • антивандальні властивості.

Наша компанія – великий виробник обладнання для аквапарків. Ми створимо проект з нуля будь-якої складності. Якщо у вас вже є тематична лінія аквазони, наші дизайнери збережуть її. Можна вибирати стандартні елементи або замовляти спрей-зону з нуля.

Конструкційні особливості

В каталозі представлені стандартні композиції та форми атракціонів. Спрей-майданчики можуть складатися з елементів різної конструкції. Вода розбризкується тонкими струменями. Наша компанія може спроектувати обладнання, яке буде розпорошувати воду, створюючи дрібнодисперсний туман. Це дарує прохолоду в спекотні дні, що дозволяє створити хороший настрій.

Випускаються різні типи компонентів. Вибір конструкції залежить від площі й форми ділянки. Обов'язково враховується, які тут встановлені атракціони, об'єкти. В продажу є компоненти для відкритої аквазони і спрей-майданчики для приміщень.

У нас ви зможете замовити недороге обладнання з сертифікованих матеріалів. Склопластик придатний до ремонту, не боїться зовнішніх впливів. Крім склопластику, ми використовуємо при виготовленні об'єктів аквапарку нержавіючу сталь.

Види спрей-майданчиків

В нашій компанії можна купувати обладнання для аквазони, яке ваші відвідувачі не зустрінуть більше ні в одному аквапарку. Це дозволить залишити гарне враження у гостей. Випускається безліч різновидів спрей-майданчиків. Подібні атракціони можуть відрізнятися напрямком подачі води:

 • знизу;
 • зверху;
 • збоку;
 • під нахилом.

Це дозволяє створювати різні ефекти. Відвідувачі зможуть не просто купатися під водою, а влаштувати веселі ігри на майданчику, постріляти з водяного пістолета, зробити красиві фото біля арок і фонтанів.

Висота, з якої падає водний потік, теж може бути різною. Проектувальники створюють продуману композицію. Тут присутні різні принципи розбризкування води.

Складові спрей-майданчиків

Ми проектуємо різні види компонентів аквапарків. Спрей-композиції можуть включати кілька різних елементів. Їх розмір і принцип роботи залежать від особливостей вільного простору вашого об'єкта.

В нашому інтернет-магазині продаються такі складові майданчиків:

 • Кільця. Потоки води розташовані всередині кільця, що створює красиву водну композицію.
 • Пістолети. Відвідувачі можуть керувати напрямком води. Це робить гру цікавою та вражаючою.
 • Млини. Вода подається на спеціальну вертушку, яка виливає невеликі порції.
 • Відра конусні. Дозволяють створити невеликий водоспад, зробивши потік ширше.
 • Фонтани. Можуть мати форму кулі або інший дизайн. Струмінь подається від низу до верху.
 • Кокосові пальми. Мають перекладину та два або кілька відер. Потік потрапляє в ємності, а вже потім виливається вниз.
 • Бочки. Дозволяють набрати великий обсяг води, який виливається по похилій поверхні.
 • Парасольки. Потік подається з верхньої точки, розтікається рівномірно по парасольці.

Наші проектувальники працюють над створенням нових цікавих форм і об'єктів.

Як зробити спрей-майданчик безпечним?

Одним з пріоритетних якостей, якою повинен володіти будь-який розважальний водний об'єкт, має бути безпека. Ця вимога виконується на всіх етапах створення спрей-майданчика. В процесі проектування наші співробітники враховують особливості конструкції, виключають ймовірність отримання травм при використанні атракціону.

Наші товари максимально безпечні при експлуатації з таких причин:

 • використовуємо сертифіковані матеріали, які не включають шкідливих домішок, не виділяють неприємного запаху навіть при нагріванні;
 • поверхні, на які ступають люди, виготовлені з неслизьких матеріалів;
 • ми використовуємо округлі форми, виключається наявність прямих, гострих кутів;
 • застосовуються міцні, довговічні кріплення, які не вимагають обслуговування.

Після монтажу виконується тестування роботи комплексу, виключається наявність недоліків, потенційно небезпечних місць.

Щоб зробити замовлення, зверніться до наших співробітників за телефоном або електронною поштою. Можна заповнити форму для  зворотнього зв'язку, і наш менеджер зателефонує вам у найближчий час.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.