Гра на свіжому повітрі - обов'язкова умова правильного розвитку дитини. Щоб це заняття було веселим і цікавим, практично в кожному дворі або в парку встановлюють дитячий майданчик. Вона характеризується масою позитивних впливів на організм, що розвивається. В ігровій зоні можуть цікаво і з користю проводити час діти різного віку. Замовити надійну, довговічну дитячу майданчик, Що дозволяє дитині всебічно розвиватися, можна в компанії «УКРКОМПОЗИТ». Ми виробляємо ігрові комплекси, спортивні майданчики зі склопластику.

Основні позитивні якості

хороша дитячий майданчик має наступні позитивні характеристики:

 • Розвиває фізичні здібності малюка. Є безліч гірок, перешкод, інших елементів, де можна розвивати всі групи м'язів, спритність, моторику дітей різного віку. Хоч комплекс може виглядати не як спортмайданчик, Але тут передбачаються компоненти, що сприяють фізичному розвитку.
 • Психоемоційний розвиток. Спорт важливий у житті дітей. Але крім фізичної підготовки, малюки активно розвиваються в психоемоційному плані. Процес гармонійно протікає в формі гри.
 • Соціалізація. Після 3 років діти активно взаємодіють з оточуючими, спілкуються не тільки з батьками, А й іншими дітлахами. Сучасні дитячі майданчики розраховані на колективні ігри.

Ігрова зона - це місце, де діти отримують певну свободу дій. Батьки лише доглядають за малюком, тому він може робити, що забажає.

Інші можливості

Крім перерахованих корисних якостей, ігрові зони мають і ряд інших позитивних впливів на діточок. Комплекс, розроблений належним чином, відрізняється рядом переваг:

 • Відпочинок і гри на відкритому повітрі максимально безпечні. Кожен елемент ігрової зони розроблений з урахуванням будівельних, санітарних, пожежних вимог.
 • Добре провести час можуть діти будь-якого віку. виконується зонування комплексу. Враховуються вікові особливості дошкільників, дітей шкільного віку.
 • Передбачені місця для відпочинку. Підчас перебування на майданчику діти можуть провести час за менш активними заняттями.
 • Дорослі можуть почитати, зайнятися іншими справами, сидячи на лавочках, в альтанках.

Малюки пізнають світ навколо себе, вчаться взаємодіяти з ним, знаходити вихід у складній ситуації. Тому важливо правильно проектувати елементи конструкції.

Оформлення

Запам'ятовується дитячий майданчик, на яку прагнуть діти, має тематичне оформлення. Це дозволяє дітлахам розвивати фантазію, придумувати нові нестандартні ігри.

Малюкам подобаються яскраві кольори, тому елементи комплексу виготовляються в різних відтінках. Тон вибирають відповідно до тематичним оформленням. Правильно обрані кольору для оформлення дозволяють формувати правильне відчуття смаку у малюків. Дизайн вибирають відповідно до вікових уподобаннями.

Матеріали

Щоб дитячий майданчик приносила максимальну користь для малюків, до якості матеріалів висувають високі вимоги. Наша компанія виготовляє гірки, трапи, даху та інші елементи конструкцій зі склопластику. Це безпечний, екологічний матеріал, який відрізняється рядом особливостей:

 • Поверхні гладкі, перешкоджають скупченню бруду. Склопластик відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.
 • Довговічність, міцність. На гірки діють великі навантаження. У складних умовах конструкції експлуатуються довго.
 • Стійкість до перепаду температур. Майданчик знаходиться під відкритим небом взимку і влітку. Склопластик призначений для використання при температурі від -70 до + 70⁰С.
 • Низька теплопровідність. Кататися комфортно можна в будь-яку погоду.

Зі склопластику можна виготовити конструкції будь-якої форми. Це надає широкі можливості для творчості.

Наші плюси

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» більше 10 років займається виробництвом гірок, ігрових зон. Ми маємо власне виробництво, на якому використовується нове обладнання. Розробляємо оригінальні проекти, враховуючи вимоги замовника.

Наші переваги:

 • Використовуємо при виробництві сертифіковані і безпечні матеріали.
 • При проектуванні виключаємо прямі, гострі кути. Конструкції екологічно безпечні, мають плавні, округлі лінії. Це виключає отримання травм під час рухливих ігор.
 • Кріплення міцні, прикриті пластиковими ковпаками. Самостійно зняти захист малюки не зможуть.
 • Передбачаються захисні поручні і бортики.

Отримати консультацію, допомогу при оформленні замовлення можна у менеджера по телефону, а також в онлайн-чаті. Зателефонуйте нам, замовте зворотний дзвінок або напишіть в спеціальній формі на сайті.

Читайте також

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.