Водні гірки БОРА - БОРА

Водні гірки БОРА - БОРА

Висота старту, м 3.5
Довжина траси, м 10/20
Пропускна здатність, чол./год 170-240
Витрати води, м3/год 30/9
Рекомендовані розміри басейну, м

4х8х1

Матеріал склопластик
Замовити дзвінок
 
 
«Бора-Бора» комплекс, який ідеально підійде для готелів і баз відпочинку. З його допомогою, власники готельного бізнесу зможуть приємно порадувати та здивувати своїх постійних клієнтів, а також вигідно відрізнитися від інших, що допоможе залучити нових клієнтів та збільшити прибуток.

Даний комплекс включає в себе дві гірки: універсальну - зі спіральною трасою спуску, яка забезпечує помірну швидкість та відмінно підходить для різних вікових категорій, а також другу гірку, спеціально передбачену для любителів екстриму, з прямою трасою, на якій одночасно відчуваєш захват і неймовірний адреналін .

Всі гірки виконані зі склопластику, матеріалу, який відрізняється своєю міцністю, стійкий до UF-випромінювання та витримує широкий температурний діапазон від -70 до +70 С0. Термін експлуатації таких гірок понад 30 років. Після чого їх можна або частково замінити, або відновити покриття.

Купуючи водний комплекс, Ви не тільки інвестуєте в свій бізнес, а також розвиваєте індустрію водних розваг.

Досвід експлуатації водних гірок показує, що доцільним буде застосовувати металовироби з нержавіючої сталі, тому що виріб буде знаходитися в агресивному середовищі. Тим самим, ми повністю вирішуємо проблему з корозією раз і назавжди. Так само на всіх з'єднаннях пластикових секцій застосовуються болти з нержавіючої сталі А2 для морської води.

Всі металоконструкції проходять гаряче цинкування - покриття металу (зазвичай заліза або сталі) шаром цинку для захисту від корозії шляхом занурення виробу в ванну з розплавленим цинком при температурі близько 460 C.

Гаряче цинкування вважається одним з найнадійніших, економічних і тому поширених методів захисту заліза та сталі від корозії. Товщина цинкового шару коливається від 30 до 100 мкм, зазвичай - від 45 до 65 мкм.

За даними American Galvanizer Association гаряче цинкування забезпечує захист від корозії:

  • У промисловому середовищі: 65 років
  • У тропічній середовищі: 70 років
  • У приміській середовищі: 85 років
  • У заміській середовищі: 120 років.

Забарвлення може бути змінено за бажанням замовника.

Подивитися більше фото наших водних гірок ви можете відвідавши розділ Проекти.

X