Укркомпозит

Водні гірки без кіл

Ми виробляємо кращі атракціони, поєднуючи якість, безпеку і красу. Замовляючи у нас, Ви гарантовано отримуєте якісний продукт за доступною ціною.

Обладнання для аквапарків та дитячих майданчиків

Укркомпозит - це провідна українська компанія, що спеціалізується на виробництві, розробці, проектуванні та зведенні обладнання для аквапарків та дитячих майданчиків. Ми користуємося особливою популярністю на вітчизняному ринку, тому що у нас можна знайти найсучасніші, оригінальні і авторські гірки для басейнів на будь-який смак і перевагу.

Гірка для басейну - справжнє літня розвага

Вся представлена нами продукція - це багаторічний досвід і напрацювання фахових співробітників компанії. Завдяки їм ми можемо виробляти для вас неповторні і ні з чим не порівнянні гірки без кіл.

Вони унікальні абсолютно у всьому, так як:

  • являють собою сучасні дизайнерські рішення;
  • у виробничому процесі використовуються інноваційні технології та матеріали;
  • кожна така гірка для басейну відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам якості і безпеки;
  • є реалізацією якісно нових ідей кращих архітекторів країни.

Наші пластикові водні гірки для басейну представлені в різноманітних виконаннях - починаючи від простих класичних моделей і закінчуючи складними схемами спусків і різких падінь вниз.

Ми пропонуємо найкраще для кращих

Кожен відвідувач аквапарку або готелю напевно скаже вам, що кращий відпочинок влітку - це гірка для басейну. Купити її ви можете вже зараз, вибравши вподобану модель з нашого каталогу. У ньому представлені моделі відкритого і закритого типу, які не потребують для спуску спеціальних кіл. Це багато в чому спрощує процес катання і робить гірки доступними для всіх бажаючих (відповідно до вікових обмежень для кожної моделі).

Наші гірки для басейну виробляються виключно з високоміцних і перевірених матеріалів. Після виготовлення кожної моделі наші фахівці проводять тестування готових гірок. Так ми забезпечуємо вам і вашим відвідувачам реальну безпеку.

Гірки для басейну без кіл, вироблені нашою компанією, можуть бути виконані відповідно до різних модифікацій:

  • з одиничних елементів;
  • з використанням Мультислайдів;
  • цілі водні комплекси.

Кожна наша гірка - це завжди захоплюючі спуски, несподівані повороти і захоплюючі дух емоції. Ми хочемо, щоб ви і ваші відвідувачі залишалися задоволені своїм відпочинком. Тому пропонуємо тільки кращі гірки для басейну в Україні

Наверх