Обладнання для аквапарків та дитячих майданчиків

Укркомпозит - це провідна українська компанія, що спеціалізується на виробництві, розробці, проектуванні та зведенні обладнання для аквапарків та дитячих майданчиків. Ми користуємося особливою популярністю на вітчизняному ринку, тому що у нас можна знайти найсучасніші, оригінальні і авторські гірки для басейнів на будь-який смак і перевагу.

Гірка для басейну - справжнє літня розвага

Вся представлена нами продукція - це багаторічний досвід і напрацювання фахових співробітників компанії. Завдяки їм ми можемо виробляти для вас неповторні і ні з чим не порівнянні гірки без кіл.

Вони унікальні абсолютно у всьому, так як:

  • являють собою сучасні дизайнерські рішення;
  • у виробничому процесі використовуються інноваційні технології та матеріали;
  • кожна така гірка для басейну відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам якості і безпеки;
  • є реалізацією якісно нових ідей кращих архітекторів країни.

Наші пластикові водні гірки для басейну представлені в різноманітних виконаннях - починаючи від простих класичних моделей і закінчуючи складними схемами спусків і різких падінь вниз.

Ми пропонуємо найкраще для кращих

Кожен відвідувач аквапарку або готелю напевно скаже вам, що кращий відпочинок влітку - це гірка для басейну. Купити її ви можете вже зараз, вибравши вподобану модель з нашого каталогу. У ньому представлені моделі відкритого і закритого типу, які не потребують для спуску спеціальних кіл. Це багато в чому спрощує процес катання і робить гірки доступними для всіх бажаючих (відповідно до вікових обмежень для кожної моделі).

Наші гірки для басейну виробляються виключно з високоміцних і перевірених матеріалів. Після виготовлення кожної моделі наші фахівці проводять тестування готових гірок. Так ми забезпечуємо вам і вашим відвідувачам реальну безпеку.

Гірки для басейну без кіл, вироблені нашою компанією, можуть бути виконані відповідно до різних модифікацій:

  • з одиничних елементів;
  • з використанням Мультислайдів;
  • цілі водні комплекси.

Кожна наша гірка - це завжди захоплюючі спуски, несподівані повороти і захоплюючі дух емоції. Ми хочемо, щоб ви і ваші відвідувачі залишалися задоволені своїм відпочинком. Тому пропонуємо тільки кращі гірки для басейну в Україні

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.