МАЯМІ

МАЯМІ

Висота старту, м 3.2
Довжина траси, м 13.5
Пропускна здатність, чол./год 170-240
Витрати води, м3/год 9
Рекомендовані розміри басейну, м

2х8х1

Матеріал склопластик
Замовити дзвінок

Водна гірка "Маямі" - по-справжньому компактний і продуманий до найдрібніших деталей проект. Цю гірку можна з легкістю встановити, як на відкритому просторі, так і всередині приміщення. Дорослі і діти прекрасно проведуть час, отримавши заряд позитивних емоцій! Водна гірка "Маямі" припаде до смаку всім відвідувачам аквазони.

У цьому проекті перила і захисний поручень виконані з полірованої нержавіючої сталі. Так само на всіх з'єднаннях пластикових секцій застосовуються болти з нержавіючої сталі А2 для морської води.

Металоконструкції проходять гаряче цинкування - покриття металу (зазвичай заліза або сталі) шаром цинку для захисту від корозії шляхом занурення вироби в ванну з розплавленим цинком при температурі близько 460 ° C.

Гаряче цинкування вважається одним з найнадійніших, економічних і тому поширених методів захисту заліза і сталі від коррозіі.Толщіна цинкового шару коливається від 30 до 100 мкм, зазвичай - від 45 до 65 мкм.

За даними American Galvanizer Association гаряче цинкування забезпечує захист від корозії:

  • У промисловому середовищі: 65 років
  • У тропічній середовищі: 70 років
  • У приміській середовищі: 85 років
  • У заміській середовищі: 120 років.

Наш досвід експлуатації водних гірок показує, що застосовуючи гаряче цинкування у вигляді захисного покриття для підтримуючих металоконструкцій і використовуючи металовироби з нержавіючої сталі, ми повністю вирішуємо проблему з корозією раз і назавжди.

Сходи та стартовий майданчик мають спеціальне нековзне покриття.

Кольорова комбінація може бути змінена за бажанням замовника.

Подивитися більше фото наших водних гірок ви можете відвідавши наш розділ проекти.

X