Водні ігрові парки з’явились не так давно, але вже підкорили серця дорослих і дітей. Це готове рішення для будь – якої паркової зони, готелів зі своєю територією та басейнів. В Україні спрей-парки тільки починають будуватися, адже ігрові елементи завозили з-за кордону. 

Створювати такий розважальний комплекс – одне задоволення.  Тематика таких парків будь-яка, кількість ігрових  атракціонів  залежить лише від площі розташування. Якщо конструкція знаходиться в приміщенні, вона працює  круглий рік, на відкритому просторі – в теплий сезон.

 

Чому спрей-парки — це безпечно?

  • Такі парки мають нульовий рівень води, тому вони безпечні навіть для дітлахів, які не вміють плавати
  • Зазвичай, такі зони мають неслизьке гумове покриття, що оберігає дітей від падінь
  • Вода постійно фільтрується, тому вона є абсолютно безпечною для всіх відвідувачів.

 

 

Створіть свій розважальний водний парк! 

Допоможемо створити розважальний водний парк будь-якої складності. Власникам готельного бізнесу або інших закладів важливо зберегти тематичну лінію в усьому, адже враження відвідувачів складається з загальної картинки.Виробництво Укркомпозит надає можливість створювати унікальні проекти, а не лише обирати стандартні комплекси.

Власне виробництво

Ми маємо власне виробництво водних атракціонів, тому відтворюємо всі нюанси та тонкості роботи водних парків. Атракціони виготовляються з матеріалів, на які не впливають зовнішні чинники. Ігрові складові спрей-парків – це поєднання склопластику із нержавіючою сталлю.

Технічні характеристики матеріалу:

  • діапазон температур від -70℃ до +70℃
  • стійкість до впливу: води, ультрафіолету, корозії
  • ударостійкість
  • ремонтопридатність
  • стійкість до проявів вандалізму

Величезна різноманітність пропозицій.

На сайті ви  побачите базові складові компоненти середньостатистичного водного ігрового парку. В  асортименті на сьогоднішній день:

Звертайтесь до компанії для індивідуального проекту або для реалізації вже готового проекту. Надаємо безкоштовну консультацію, 3D-візуалізацію та виїзд спеціаліста на місцевість.

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.