Гірки для аквапарку - новий формат ваших розваг

Що може бути задерикуватіше і бажанішим під час відвідування аквапарку, як не гірки з колами? Спеціальне надувне коло є обов'язковим атрибутом. Завдяки йому кожен спуск стає фантастичним, захоплюючий дух і кружляючою голову пригодою. Наявність подібного допоміжного атрибута робить спуски доступними не тільки для дорослих, але і для дітей. А це - відмінна можливість яскраво і незабутньо провести уїк-енд всією сім'єю.

Компанія Укркомпозит намагається постійно вдосконалювати свої виробничі технології, оновлює ідеї оформлення зон відпочинку. Це дозволяє нам працювати над успішним підвищенням рівня комфорту під час вашого відпочинку, дарувати яскраві емоції і радувати новими, цікавими ідеями. Все, що залишається вам - це купити гірки для аквапарку від Укркомпозит, оновити свій водний розважальний центр і вже найближчим часом отримати нових клієнтів і їх захоплені відгуки.

Нові гірки - нові задоволені відвідувачі

Прагнучи до повного задоволення наших покупців і ваших відвідувачів, команда Укркомпозит займається систематичним оновленням каталогів. Нами постійно розробляються нові гірки для аквапарку, їх колірні виконання, збільшуються показники безпеки і реалізуються всі більш цікаві та оригінальні ідеї виконання моделей.

Ми стежимо за тим, щоб кожен випущений нами продукт відрізнявся високими показниками надійності і якості, а ціна гірки для аквапарку при цьому залишалася доступною і сумірною її характеристикам. Обов'язковою пріоритетною умовою розробки і виробництва кожної нової моделі залишається її оригінальне зовнішнє виконання. Воно обов'язково повинно радувати і дорослих, і маленьких ваших відвідувачів.

Причини для покупки

Крім відповідального підходу до питань виробництва та проектування кожної гірки для аквапарку, існує як мінімум п'ять вагомих підстав для співпраці з нашою компанією:

  • вся продукція має високі показники продуктивної міцності;
  • стійкість до біологічних факторів;
  • стійкість до атмосферних перепадів;
  • низькі показники теплопровідності;
  • полегшена вага кожної конструкції.

Додатково команда Укркомпозита готова надати професійні послуги з технічного обслуговування обладнання і гарантувати формування доступною цінової політики для кожної представленої позиції в каталозі.

Унікальність в кожному метрі

Якщо ви хочете яскраво і оригінально прикрасити свою зону відпочинку на воді, підвищити її популярність серед відвідувачів, залучити нових клієнтів і збільшити час перебування постояльців в готелі - достатньо придбати наші пластикові гірки для аквапарку. Доступна ціна на вироби має досить швидкі і високі фінансові показники окупності. До того ж задоволені відгуки відвідувачів стануть черговим істотним підтвердженням про те, що ви зробили правильні і вигідне капіталовкладення.

Забезпечити вам можливість за доступною ціною купити гірки для аквапарку нам вдається завдяки продуманій і ефективній роботі великої команди фахівців. Досвідчені дизайнери постійно працюють над вдосконаленням зовнішнього виконання моделей, що випускаються. Проектувальники і технічні робітники продумують стратегічні варіанти поліпшення властивостей надійності і міцності кожного планованого до випуску вироби. Ми стежимо за технологічним оснащенням кампанії, оновлюючи матеріальну базу сучасним обладнанням, впроваджуємо світові концепції розробки і виробництва виробів.

Укркомпозит - це не просто компанія, яка виробляє водні атракціони для розваги. Відповідальний підхід до питання розробки і створення кожного виробу дозволяє нам створювати справжні витвори мистецтва. Ми використовуємо мудрі і складні концепції спусків, оригінальні та цікаві зовнішні виконання. Завдяки цьому кожен спуск набуває особливий інтерес з боку відвідувачів вашої зони відпочинку, а саме катання перетворюється на справжню захоплюючу пригоду, повторювати яке хочеться знову і знову.

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.