Водні гірки для дітей

Сьогодні вже складно уявити літо дитини, в якому б не були присутні дитячі водні гірки. Вони стали невід'ємною частиною повсякденних і звичних розваг. Тому, щоб не відставати від сучасних тенденцій, ми пропонуємо вашій увазі барвистий каталог з оригінальними і різноманітними дитячими водними гірками для басейнів.

Що ми вам пропонуємо

Наша компанія вже багато років виробляє водні гірки для дитячої зони і басейнів. Накопичений практичний досвід і розвиток сучасних технологій надають нам можливість створювати для вас і ваших діток оригінальні і незвичайні гірки:

  • Одинарні. Класичні моделі;
  • Парні. Припускають наявність 2-х розташованих поруч спусків;
  • З потрійним спуском. Комплекс являє собою гірки, розташовані по колу зі ступенями між ними.
  • Для розміщення всередині басейну;
  • Для розміщення по бортику басейну;
  • Різних форм і розмірів. Це можуть бути як високі класичні водні гірки для дитячої зони, так і низькі моделі в формі слоника. Тут ви знайдете гірки як з закритими, так і відкритими елементами;
  • Комбіновані моделі. Поєднують в собі максимально різноманітні коливання під час спусків, допустимі для дітей того чи іншого віку.

 

 

Ми можемо запропонувати Вам комплекси, що включають в себе дитячі гірки для басейну з декількома видами спусків. Чим різноманітніше спуски, і чим їх більше на атракціоні - тим веселіше. У дітей не виникне конфліктів, пов'язаних з чергою, адже кожен знайде для себе вільну гірку дитячу пластикову.

Якщо ви хочете купити дитячі гірки для басейнів і відразу обладнати велику вільну зону, для цього у нас теж є рішення. Замість того, щоб займатися довгим і виснажливим підбором відповідних дитячих водних гірок, у нас ви можете купити вже готовий і детально продуманий водний парк розваг.

Він являє собою повноцінний розважальний комплекс з величезним вибором гірок різної форми, кольору, довжини і крутизни спуску.

Найкраще для ваших діток

Ознайомившись з широким вибором нашого каталогу, ви переконаєтеся, що представлені в ньому водні гірки для дітей вражають своєю різноманітністю. Але ми не зупинилися на цьому. Крокуючи в ногу з часом, ми намагаємося постійно вдосконалювати свій сервіс і можливості.

Тому тепер крім класичного виконання гірок додатково до них ви можете замовити:

  • світлові ефекти;
  • нанесення малюнків;
  • нанесення логотипів.

Пропонуючи вам купити дитячі гірки для басейнів нашого бренду, ми гарантуємо вам високу якість і надійність продукції, яку ви придбаєте. У кожен етап готовності проекту ми обов'язково включаємо тестування готової моделі. Воно проходить на спеціальному обладнанні. Завдяки цьому ми повністю виключаємо ймовірність браку і наявності вад у нашій продукції.

Вибираючи наші водні гірки для дітей, ви отримаєте не тільки якісні та безпечні розваги для ваших маленьких відвідувачів. Ми також готові зайнятися їх установкою і подальшим професійним обладнанням.

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.