tv_ua

Компанія

Наше завдання - зробити вагомий внесок в розвиток національної галузі водних розваг. Ми не зупиняємося на досягнятому і постійно модернізуємо виробництво. З упевненістю говоримо, що наші клієнти отримують кращий продукт за помірну ціну.

УКРКОМПОЗІТ - №1 в Україні з виробництва водних гірок зі склопластику

Наша компанія спеціалізується на проектах аквапарків для готелів і розважальних комплексів.

Ми пропонуємо повний спектр послуг, починаючи від розробки концепції, закінчуючи монтажем і сервісним обслуговуванням.

Продукція, що випускається має всі необхідні сертифікати і відповідає міжнародним нормам і стандартам.

Всі проекти супроводжуються 3D-моделюванням, даючи повноцінне уявлення про майбутній об'єкт ще на етапі проектування.

Передові технології в поєднанні з сучасним обладнанням дозволяють виробляти нам водні гірки унікальних видів і форм.

tv_ua

Індивідуальний підхід в спілкуванн та роботі
з клієнтами

На протязі всієї роботи з Вами працюватиме менеджер по проекту, який дасть реклмендації щодо підбору насосного обладнання, надасть технічний паспорт на атракціони. Наша компанія проведе із Вами інструктаж з безпеки. Перед тим як встановлювати водні гірки на Вашій території, ми проводимо попередню збірку. "УКРКОМПОЗИТ" гарантує низьку вартість виробів завдяки відсутності митних зборів і мінімальних витрат на логістику.

Склопластикові водні атракціони виготовляються на власній виробничій базі компанії за сучасними технологіями. У виробництві використовується сировина найвищої якості, що володіє високою водо- і хімічною стійкістю смоли і стійка до осмосу, ультрафіолету і пошкоджень ISO NPG гелькоути.

Більше 10 років компанія «Укркомпозит» працює зі склопластиком, і ми вважаємо, що це справжній матеріал майбутнього з прекрасними характеристиками:

  • він витримує високі і низькі температури, 
  • не схильний до цвілі, корозії і гниття, не горючий,
  • за міцністю не поступається сталі, при цьому досить легкий, тому він зручний в монтажі і при транспортуванн, тобто довговічний.

Монтаж і сервісне обслуговування

Ми не тільки проектуємо і виробляємо. В компанії працює кілька спеціалізованих бригад, які виконують монтаж і сервісне обслуговування водних аттракціонов.Процес збірки жолобів (секцій) водних гірок досить відповідальний, так як при цьому потрібно уникнути відколів, подряпин і викривлень.

Особлива увага приділяється стикам жолобів. Важливо, щоб вони не доставляли дискомфорт тим, хто буде кататися, не виникало статичних напружень на фланцях і зайвої деформації секцій. Стики секцій між собою з'єднуються за допомогою болтового з'єднання, а герметичність швів забезпечується спеціально розробленим для нашої компанії герметиком.

Економія та якість

Купуючи сировину і матеріали безпосередньо у кращих світових виробників, ми маємо можливість надавати 5-ну гарантію на свою продукцію. Власне виробництво дає нам суттєву конкурентну перевагу, адже завдяки цьому ми постійно покращуємо виробничий процес для того, щоб швидше доставити Вам готову продукцію.
tv_ua

 

Купуючи водні гірки у нас, ви купуєте якісну продукцію від виробника, маючи можливість вибрати необхідну комплектацію, колір і потрібний термін виробництва і поставки. Наша ціна - найкраща в Україні, адже ми співпрацюємо безпосередньо з виробником.

Ми дбаємо про клієнтів, і робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені якістю нашої роботи.