Водні атракціони від українського виробника

УКРКОМПОЗИТ – український виробник водних гірок зі склопластику. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте повний пакет послуг та якісні атракціони.

Дізнатися більше
Сертифіковане виробництво

Компанія УКРКОМПОЗИТ пройшла міжнародну сертифікацію ISО 9001:2015, а це означає, що Ви отримаєте якісні та безпечні атракціони.

Дізнатися більше
Водні ігрові парки

Водні ігрові парки набувають популярності по всьому світу, адже їх можна встановити будь-де. Спрей-парк – місце активного відпочинку для дітей і дорослих.

Дізнатися більше
Комплектуючі для дитячих майданчиків

За допомогою комплектуючих для дитячих майданчиків Ви створюєте для своєї дитини унікальний ігровий простір, несхожий ні на який інший. В одному комплексі ви зможете поєднати розваги для дітей різного віку.

Дізнатися більше
Наші роботи Ми виробляємо найкращі атракціони поєднуючи якість, безпеку і красу. Замовляючи у нас Ви гарантовано отримуєте якісний продукт за доступною ціною.
МИ В ЦИФРАХ Замовляючи у нас водні гірки Ви гарантовано отримуєте кращий продукт за кращою ціною і широкий спектр послуг.
10 років роботи
300 реалізованих проектів водних атракціонів
2000 проданих комплектуючих для дитячих майданчиків
500 проданих комплектів зацепов для скалодрома
2 нових напрямки роботи відкрито в 2020 році
МИ ПРОПОНУЄМО Ви можете завантажити каталог та прайс для ознайомлення з нашою компанією і продукцією.
Каталог водних атракціонів
Прайс на ігрові елементи
Водний транспорт
Водні гірки
Комплектуючі для дитячих майданчиків
Водні ігрові парки
Зачепи для скалодрома
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО? Водні атракціони – вигідне рішення для «прокачки» Вашого бізнесу!
Крок 1 Обговорюємо Ваші цілі, задачі та побажання щодо проекту
Крок 2 Надаємо 3D-візуалізацію та кошторис майбутнього проекту
Крок 3 Підписуємо договори
Крок 4 Розробляємо креслення металоконструкцій
Крок 5 Організовуємо доставку продукції
Крок 6 Виконуємо монтажні роботи
Крок 7 Здаємо об’єкт в роботу в обумовлені терміни (увесь шлях займає від 2 до 3 місяців)
ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ? Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ДОСВІД
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ
ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ
МИ СТВОРЮЄМО ЕМОЦІЇ!

УКРКОМПОЗИТ – це командна робота на високий результат. Професіоналізм наших співробітників надає нам змогу пишатись готовими проектами та відкривати нові напрямки роботи в Україні.

Укркомпозит
Лєскіна Світлана Менеджер відділу продаж (дитячі гірки) +380677926156|+380665389085
Судья 1
Дейнека Анна Менеджер відділу продаж (водні гірки) +380975177464
Судья 1
Червинський Антон Менеджер проектів +380987013527

Виробник пластикових водних гірок

Пластикові водні гірки є показовими для будь-якого аквапарку. Саме за їх зовнішнім виконанням, надійністю, оригінальностю, різноманітностю та якостю відвідувачі оцінюють весь водно-розважальний комплекс. Водна гірка займає центральне місце в структурній і організаційної складової комплексу. Залежно від того, наскільки правильно і комплексно буде здійснено проектування цієї розважальної зони відпочинку, буде залежати задоволеність ваших відвідувачів і їх бажання відвідати вас знову.

Для цього вам знадобиться продаж готових водних гірок і їх виготовлення за індивідуальними проектами, якими займається наша компанія Укркомпозит. Ми знаємо смаки і переваги ваших відвідувачів. Ми завжди акцентуємо увагу на якості і надійності вироблених виробів. Водні атракціони в Україні, які виготовляє наша компанія, припадуть до душі любителям активного відпочинку.

Що важливо враховувати при проектуванні аквапарку

Ми знаємо, що одним з показових характеристик якісного планування аквапарку в Україні виступає:

У нас ви можете замовити і купити водну гірку, що відповідає всім вищевказаним характеристикам. Наша компанія не стоїть на місці і регулряно удосконалює системи вироблених і проектованих аквапаркових зон, впроваджує у виробництво сучасні інноваційні розробки. Це дозволяє нам по закінченню проекту представляти вироби, які відповідають вимогам нинішнього ринку, потребам відвідувачів і нормам якості європейського зразка.

Технології, які гарантують вам якість і безпеку

Укркомпозит займається виробництвом і проектуванням безпечних водних атракціонів для аквапарком, дач і готельних комплексів. Недорога проектна розробка, подальше гарантійне обслуговування і можливість виробництва за індивідуальними замовленнями - далеко не повний перелік наших послуг.

Наші гірки зі склопластику для приватних басейнів, водні гірки для дачі і аквапарків відповідають європейським і національним стандартам якості виробництва. Відповідати таким високим стандартам нам дозволяє:

Нашими експертами постійно впроваджуються і розробляються оригінальні проекти, ідеї і способи їх реалізацій. Приймаючи замовлення, ми супроводжуємо його від моменту опрацювання стратегії до подальшого введення в експлуатацію та обслуговування виробленого нами обладнання. Таким чином продаж водних гірок для нашої компанії - це не просто бізнес. Так ми забезпечуємо вам і вашим відвідувачам яскраві емоції, радісний настрій і відчуття впевненості у власній безпеці. Для вас ми проводимо регулярне якісне оновлення матеріальної і технічної бази компанії, опрацювання ідей і стратегій виробництва, проектування нових форм і видів моделей. З огляду на, що на вироблені нами водні гірки ціна була і залишається конкурентоспроможною і привабливою для будь-якого цінового сегмента, їх придбання стане вигідним і виправданим капіталовкладенням в ваш розважальний комплекс. Додатково у нас ви можете купити водні гірки, окремі секції, елементи кріплення.

Укркомпозіт - це компанія, з якою водні розваги придбали новий, сучасну вид, форму і якість.