Укркомпозит`]]

Склопластиковий настил і сходи

Склопластиковий настил і сходи

Склопластик має широку сферу застосування в галузі будівництва, завдяки таким властивостям, як висока прочність, вологостійкість, низька теплопровідність і біологічна стійкість. Склопластиковий настил являє собою інноваційний матеріал із захистом від коррозії. Його використовують для поверхонь, які підвергаються перепадам температур, впливають на атмосферні осадки, і таким чином решітчатий матеріал, ідеальний для промислово-будівельних конструкцій. Одні з них - сходи.

Укркомпозит - одна з небагатьох компаній в Україні, яка займається виробництвом сходів з гратчастого настилу. На сайті представлена продукція різної цінової категорії. Продукція має сертифікати якості і відповідає міжнародним стандартам. Асортимент постійно поповнюється новими виробами.

Класифікація гратчастого композитного настилу

Прийнято розрізняти кілька видів композитного настилу. Залежно від типу смоли:

ORTHO настил з поліефірної смоли на ортофталевої основі, який відрізняється високою стійкістю до вологи і корозії, тому використовується для облаштування зони басейнів, фонтанів, промислових огороджень.

ISO - для виготовлення використовується смола з ізофталевої кислотою, такі гратчасті конструкції відрізняються тривалим терміном служби і не вимагають додаткового догляду. Їх використовують для виготовлення пластикових ступенів для сходів, промислових конструкцій.

VE - сама міцна конструкція з композиту з вінілефірних смоли. Застосовується в хімічній, харчовій, нафтопереробній промисловості.

Залежно від відсотка вмісту скла розрізняють Lite конструкції (15% скла), стандарт (25%) і преміум (35%). Також можна вибрати настил з різним розміром осередку, шириною і довжиною.

Особливості виробництва склопластикових ступенів

Сходові склопластикові ступені - литі зі скловолокна. Вони виготовляються за стандартними розмірами за допомогою армування скловолокном поліефірної або епоксидної смоли, завдяки чому зберігаються фізико-механічні властивості матеріалу. Для виробництва використовується якісна сировина, яке має високу стійкість смоли до осмосу, ультрафіолету і різних ушкоджень.

Композитний настил відрізняється розмірами по ширині і довжині. Він являє собою ніздрюваті грати, в яких комбінується епоксидної смоли і скловолокно. Залежно від технічної необхідності вони можуть бути різної форми.

Найсучаснішим інноваційним матеріалом вважається пластиковий настил gfk, який може мати зернисту поверхню. Зернистість допомагає збільшити ступінь зчеплення стопи з поверхнею сходинки. Такий матеріал рекомендується до використання в агресивному середовищі, наприклад, хімічна промисловість, морські платформи.

Переваги склопластикових сходових ступенів

Настил гратчастий пластиковий поєднує в собі діелектричні і міцні якості, тому ступені мають ряд переваг:

  • зносостійкість, гратчасті ступені можуть прослужити до 50 років;
  • конструкція набагато легше металевого аналога;
  • вогнестійкість;
  • хімічна, корозійна, температурна і УФ стійкість;
  • пластикові щаблі не покриваються грибком і цвіллю;
  • великий вибір кольорів, сертифікованих RAL;
  • простота обслуговування і монтажу;
  • не проводить електричний струм.

Композитні ступені для сходів із пластику - це конструктивні готові вироби, які мають з бічних сторін робочої поверхні спеціальні отворами для кріплення. Тому монтаж до сходової конструкції буде легким і не займе багато часу.

Персональний досвідчений менеджер підкаже, як вибрати потрібні вироби і проконсультує з усіх питань. У нашому магазині одна з найбільш вигідних цін на ступені з гратчастого настилу.

Оформлення замовлення займе п'ять хвилин часу, для цього потрібно зателефонувати або оформити замовлення через сайт. Ми знаємо, як зробити високоміцні матеріали, скільки це буде коштувати і як це зробити якісно. Укркомпозит - ваш надійний партнер у вирішенні складних завдань.

Наверх