Укркомпозит

Каяки

Каяк – продовгуватий закритий човен з вузьким носом, призначений для пересування річками, морями. Вперше його почали застосовувати для промислу народи Арктики. На каяку плавали в північних річках, холодних районах морів і океанів, що знаходяться близько до берега. Сьогодні конструкція більш доповнена та поліпшена, що дозволяє використовувати її не тільки для занять спортом, а й активного відпочинку на природі.

Як замовити каяк від виробника?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» займається проектуванням, виготовленням човнів із пластику. У нас можна купити каяк пластиковий одномісний, що відповідає високим стандартам якості. Це безпечний та швидкий плавальний засіб, що підходить для мандрівок теплими і холодними водоймами. Пластиковий човен призначений для занять водними видами спорту, туризму і активного відпочинку.

Особливості

В нашій компанії можна купити каяк, який підходить для пересування не тільки в межах глибоководних, але й мілководних ділянок. Місце гребця закривається спеціальним фартухом, що не дозволяє воді потрапити всередину.

ПВХ каяк можна поставити на кіль, навіть якщо він перекинувся. Це основна відмінність герметичного одномісного човна, що відкриває нові можливості при використанні плавального засобу в спорті, туризмі. В нашій компанії ви зможете замовити туристичні каяки, що відрізняється рядом особливостей:

 • довжина - 358 см;
 • ширина - 60 см (в найширшому місці);
 • довжина місця для весляра – 69 см, ширина – 35 см;
 • відстань від дна до верхньої межі місця гребця – 26,7 см;
 • довжина від місця весляра до носа – 1,59 м;
 • матеріал корпусу – склопластик;
 • з лицьового боку поверхня глянцева.

Каяк пластиковий виготовляється різного кольору. Можна замовити конструкцію відповідно до вашого смаку.

Переваги

Пластиковий каяк має багато позитивних якостей в порівнянні з початковими версіями плавальних засобів, винайдених народами Півночі. Він витривалий, легкий, довговічний. Іншими відмінними рисами човна, виготовленого нашою компанією, є наступні:

 • конструкція виробляється з екологічно чистих, нетоксичних матеріалів, що не шкодять навколишньому середовищу;
 • можна використовувати для пересувань мілководними, швидкими річками;
 • весляр може контролювати напрям руху положенням корпусу, що дозволяє швидко реагувати на непередбачені перешкоди на шляху;
 • склопластик легкий, але міцний матеріал, який витримує удари об корчі та підводні валуни;
 • за необхідності човен дістається з води й легко переноситься сушею.

Завдяки герметичності корпусу плавальний засіб непотоплюваний, дозволяє продовжити подорож навіть після перевертання.

Чому варто замовити у нас?

Купити човни в нашій компанії можна оптом чи вроздріб. Ціна на каяки та інші човни низька, тому що у вартість не включається комісія посередникам. Замовляючи товари у нас, ви отримуєте каяк від виробника.

У нашій компанії працюють досвідчені проектувальники, інженери. Плавальні засоби виготовляються з сертифікованих матеріалів за допомогою нового технологічного обладнання. Наші каяки відповідають вимогам безпеки, відрізняються універсальністю і надійністю.

Якщо у вас виникнуть питання стосовно характеристик плавальних засобів, умов оформлення замовлення, звертайтесь до наших консультантів. Залиште контактну інформацію на сайті, і менеджер зателефонує вам протягом 30 секунд. Запитання можна поставити в онлайн-чаті. Ми надамо вичерпні роз'яснення та допоможемо оформити замовлення.

Наверх