Особливим різновидом човнів є байдарка. Вона має вузький борт та загострений ніс. Це універсальний засіб для пересування теплими та холодними водоймищами, подорожей річками та морями. Раніше ці човни використовували народи Півночі, відправляючись на байдарках на полювання та займаючись промислом. Зараз вузькі човни використовуються для відпочинку, туризму, спорту та в інших цілях.

Де купити байдарку від виробника?

Якщо ви плануєте купити двомісну байдарку високої якості, зверніться до компанії «УКРКОМПОЗИТ». Ми займаємось проектуванням та виготовленням човнів для пересування річками, морських подорожей.

Особливості байдарок

Наша компанія виробляє якісні пластикові байдарки. Вони створюються з міцного композитного матеріалу, відрізняються продуманою ергономічністю. У нас можна замовити 2-місцеву байдарку, що має наступні характеристики:

 • корпус виготовлений із склопластику;
 • глянцева поверхня з лицьової сторони;
 • довжина становить 485 см;
 • розмір в найширшому місці - 72,3 см;
 • довжина місць для сидіння складає 80 см.

Двомісна байдарка має легкий, але міцний каркас та еластичний корпус. Човен використовується для переміщення річками з порогами, водними обріями, де трапляються корчі, інші перешкоди або глибина невелика. Він підходить для занять спортом та туризму, сімейних подорожей, рибалки та полювання.

Передбачена посадка «сіт ін», що нагадує замкову щілину. Це універсальне рішення, адже плавати на такій байдарці можливо навіть в холодну пору року. У кокпіті довгий час зберігається тепло.

Переваги

Ми виготовляємо функціональні, якісні байдарки, що використовуються не лише для подорожей водоймищами, а й перевезення невеликих вантажів. Човни, спроектовані спеціалістами нашої компанії, відрізняються наступними особливостями:

 • завдяки спеціальній формі та вузькому борту плавальний засіб може пересуватись вузькими місцями, ділянками, що поросли очеретом;
 • швидкість пересування висока;
 • конструкція виготовляється із склопластику, тому вона досить легка;
 • за необхідності її можливо переносити сушею;
 • внаслідок ударів через підводні перешкоди корпус не ламається;
 • між каркасом та зовнішньої оболонкою передбачені ємності, що перешкоджають затопленню човна;
 • конструкція стійка до впливу температурних змін.

Ми пропонуємо якісні байдарки від виробника. Ви можете вибрати товар різного кольору, який відповідає вашим потребам.

Чому варто купити нашу продукцію?

Наша компанія багато років працює на ринку виготовлення виробів з пластику. Впродовж цього часу ми зарекомендували себе як відповідальний виконавець. Використовуємо якісні матеріали, що відповідають стандартам безпеки, високим сучасним вимогам.

Купити байдарки у нас можна вроздріб та оптом. Оскільки це товари нашого власного виробництва, ціна досить низька. До вартості не включаються комісії посередників.

Ми продаємо вироби зі склопластику, композита, спроектовані нашими фахівцями. У нас працюють досвідчені проектувальники та інженери, застосовується сучасне обладнання. Тому ми можемо гарантувати, що човни відповідають всім діючим вимогам.

Щоб поставити питання стосовно особливостей товарів та умов оформлення замовлення, зверніться за телефоном або замовте зворотній зв'язок. Заповніть онлайн-форму контактною інформацією, щоб наш консультант зателефонував вам протягом 30 секунд. Можна відправити оператору повідомлення в онлайн-чат.

ЧОМУ ВАРТО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Компанія «УКРКОМПОЗИТ» співпрацює з партнерами протягом усього періоду існування проекту, надаючи послуги постгарантійного обслуговування, супроводу проекту та ремонту у разі потреби.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Початок діяльності компанії датується 2010 роком. З самого першого дня на виробництві діє повний технологічний цикл: від розробки дизайну до реалізації і запуску в роботу атракціонів.

ДОСВІД

Основний склад команди працює з дня започаткування компанії. За цей час пройдено тернистий шлях помилок та удосконалено професійні навички.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Упродовж усього періоду роботи з Вами працюватиме менеджер проекту, який вирішуватиме усі питання які можуть виникнути на будь-якому етапі.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми спеціалізуємось лише на виробництві виробів зі склопластику, що дозволяє поглиблювати свої знання в конкретній сфері та надавати Вам повноцінну консультацію щодо продукції.

ДОТРИМАННЯ ВСТАНОВЛЕНИХ СТРОКІВ РОБОТИ

Ми дотримуємось усіх поставлених строків роботи, що оговорили та прописали в договорах.

ЦІНИ НИЖЧІ ЗА СЕРЕДНІ РИНКОВІ

На виробництво поставляється сировина напряму від виробника, що значно впливає на вартість продукту.